زمان سرویس كردن داكت اسپیلت

زمان سرویس كردن داكت اسپیلت

یكی از اقدامات مهم در نگهداری از داكت اسپلیت و حتی كولرگازی، شارژ گاز این دستگاه ها است.


بهترین زمان برای سرویس داکت اسپیلت قبل از شروع فصل گرما و سرما می باشد یعنی هر ۶ ماه یکبار
تعمیرات داکت اسپیلت

هزینه سرویس داکت اسپیلت چقدر می باشد

نگران هزینه سرویس داکت اسپیلت خود نباشید اندک هزینه پرداختی شما بابت سرویس داکت اسپیلت ارزشش بیشتر از پرداخت هزینه قبض برق نجومی و هزینه سنگین تعمیرات داکت اسپیلت می باشد.   تهویه داتیس کول در شرایط سخت اقتصادی همواره پشتبان شماست
سرویسکار کولر گازی

داتیس کول در کدام مناطق تهران فعالیت می کند و چه برندهایی را سرویس می کند ؟

در تمام مناطق تهران فعالیت می کند و کلیه برندهای داکت اسپیلت را اعم از خارجی و ایرانی سرویس و تعمیر می کند


شارژ گاز داکت اسپیلت

یکی از اقدامات مهم در نگهداری از داکت اسپلیت و حتی کولرگازی، شارژ گاز این دستگاه ها است. باید بدانید که عدم انجام این عملیات در زمان مناسب و کار کردن داکت اسپلیت بدون گاز به مدت طولانی، می تواند زمینه ساز بروز مشکلات جدی در این محصول باشد. همچنین اگر اسپلیت را به تازگی خریداری کرده و برای اولین بار قصد استفاده از آن را دارید، باید آن را شارژ کنید.

سرویس داکت اسپیلت

 

گاهی هم ممکن است گاز فریون پیش از موعد تمام شده و نیاز به گاز اضافی باشد. شارژ گاز داکت اسپیلت ، در حوزه ی اقدامات تعمیرات داکت اسپلیت قرار دارد و ظرائف و حساسیت هایی دارد که تنها تکنسین های مجرب این حوزه قادر به رعایت کردن آنها می باشند. همکاران ما در نمایندگی اسپلیت مرکز فدک تهویه، ضمن مراجعه به محل مورد نظر کاربران، تجهیزات مورد نیاز از جمله کپسول های گاز را به محل برده و اقدام به شارژ گاز داکت اسپلیت می کنند. این فرایند با توجه به شرایط، یا به صورت وزنی انجام می شود و یا به وسیله گیج مانوفیلد

 

اندازه شارژ گاز داکت اسپیلت می بایست هرچند وقت یکبار قبلی از انکه فقدان آن سبب ساز عیب در دستگاه شود به وسیله یک تعمیرکار یا این که تکنسین کولر گازی مقدار گیری شود تا در صورت نیاز به آن گاز زده شود .

شارژ گاز کولر گازی

در حالتی‌ که اندازه شارژ گاز داکت اسپیلت از حد طبیعی کمتر شود منجر می شود

 

پنل داکت اسپیلت یخ بزند

داکت اسپیلت باد گرم بزند

کمپرسور داکت اسپیلت بسوزد

کمپرسور داکت اسپیلت کار نکند
تعمیرکار اسپیلت

کندانسور داکت اسپیلت صدای زیاد بدهد .

انواع شارژ گاز داکت اسپیلت

مقدار گازی که داکت اسپیلت زده می شود بستگی به نیاز دستگاه دارا است که شارژ گاز تکمیلی انجام می شود و یا این که شارژ گاز کامل انجام می شود

 

و ارزش شارژ گاز داکت اسپیلت هم بستگی به اندازه گازی که به دستگاه زده می شود دارااست .

 

بهتر است هر سال هنگام سرویس داکت اسپیلت از سرویسکار داکت اسپیلت بخواهید تا اندازه گاز دستگاه را هم میزان گیری نماید تا در میانه فصل تابستان یا این که فصل زمستان نیاز به تعمیرات داکت اسپیلت نداشته باشید .

شستشو و سرویس داکت اسپیلت

هرسال با شروع فصل تابستان خیلی از مردم احساس گرما میکنن و برای خنک شدن داکت اسپیلت رو روشن میکنن تا از سرمای اون لذت ببرن ولی ما باید توجه داشته باشیم که هرکدام از لوازم‌  ما بدون در نظر گرفتن برند یا کشور سازنده آن احتیاج به نگهداری مناسب دارند که این برعهده خود مشتری می باشد و اگر هر چند مدت یک‌بار تعمیر این کار انجام نشوند خراب‌شده و احتیاج به تعمیرکار دارد که ممکنه تو اوج گرمای تابستان شما رو از سرمای خودش بی‌نصیب بزاره و علاوه بر هزینه و پیدا کردن یه تعمیرکار خوب چند ساعتی حتی چند روزی رو تو گرما بمونیم و هزینه زیادی رو برای شما به همراه داشته باشد. پس بهترین راه پیشگیریه یعنی قبل از خراب شدن به سرویس داکت اسپیلت بپردازید

 

سرویس داکت اسپیلت یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس داکت اسپیلت به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند و طول عمر آن زیاد شود. متاسفانه فرهنگ استفاده در ایران در زمینه ی نگهداری از داکت اسپلیت ها هنوز جا نیافتاده تا جایی که شاهد این هستیم سرویس کردن این دستگاه ها گاها چندین سال به تعویق می افتد و این امر منجر به خسارت های ثانویه به دستگاه می شود. پس ما در همین ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که کار سرویس داکت اسپیلت خود را به صورت دوره ای و در زمان مشخص حداقل هر شش ماه یک بار انجام دهید تا دستگاه سلامت خود را داشته باشد و بدرستی کار کند. در این صورت شما از هزینه های ثانویه ای که ممکن است در اثر سرویس نکردن دستگاه رخ دهد دوری می کنید.

 

همگاران ما در مرکز مجاز تعمیر و سرویس داکت اسپیلت با دانش و تجربه کافی در زمینه شستشو و سرویس داکت اسپیلت در تمام روزهای سال اماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. شما می توانید در هر زمان که به شستشو و سرویس داکت اسپیلت نیاز داشتید با ما تماس بگیرید تا تیمی از برترین تعمیرکاران را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.


تعمیرات تخصصی داکت اسپیلت

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلت  بیش از ۱۰ سال است که در مرکز داتیس کول انجام می گیرد. از آنجایی که قیمت های مرکز ما با توجه به هزینه های فعلی بازار و همچنین هزینه زمانی کاملا مقرون به صرفه است، بنابراین اگر تاریخ گارانتی دستگاه تان به تازه گی تمام شده است و یا به هر دلیلی به گارانتی دستگاه خود دسترسی ندارید ، با توجه به سرعت و دقت و کیفیت بالای کار متخصصان این مرکز در مقایسه با هزینه دریافتی به نسبت سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای تعمیر و سرویس دهی متخصصان شرکت ما هستند. همین آلان کیفیت و هزینه ها را بررسی کنید و سپس تماس بگیرید.

 

لازم به ذکر است اگر تاریخ ضمانت نامه و گارانتی داکت اسپیلت شما هنوز سرنرسیده است و به بیان ساده هنوز گارانتی دارید می توانید با شرکا ضمانت کننده دستگاه تان که در کارت گارانتی نام و مشخصات آن موجود است تماس بگیرید.

 

برای ما گروه فنی داتیس کول فرق ندارد داکت اسپیلت شما چه برندی دارد ما پشتیبانی خدمات کلیه برندهای داکت اسپیلت اعم از خارجی و ایرانی را انجام میدهیم
 

مهمترین خدمات پس از فروشی که برای  داکت اسپیلت توسط این مرکز ارائه می گردد آموزش استفاده درست و نگهداری لوازم خانگی، مشاوره و همینطور سرویس داکت اسپیلت ، تعمیر داکت اسپیلت ، و شارژ گاز داکت اسپیلت می باشد

 

در ۵۰% کسب و کارها خدمات پس از فروش حرف اول را می زند. در تمام دنیا after sales services یا خدمات پس از فروش بطور مستقیم با مشتریان ارتباط داشته و اساس رونق فروش است. خدمات پس از فروش عبارت است از: انجام مجموعه کارهای جدیدی که توسط بخش خدمات یک سازمان یا شرکت و نهاد خصوصی طرح ریزی شده باشد تا بتواند تعداد بیشتری از مشتریان ویزیت شده به شرکت توسط دپارتمان بازاریابی و فروش را مدیریت نماید.

 

خدمات پس از فروش در این مرکز توسط متخصصانی با متوسط تجربه یازده سال انجام می گیرد. بنابراین بدون هیچ دغدغه فکری می توانید تعمیرات داکت اسپیلت خود را برای انجام و سرویس خدمات موردنظرتان در کمترین زمان ممکن توسط متخصصان خبره به این مرگز واگذار نمایید.داتیس کول با تجربه بسیار در زمینه تهویه مطبوع در خدمت همشهریان گرامی میباشد .


با شروع هر فصل سال نیاز به استفاده از سیستمهای سرمایشی و گرمایشی مناسب شدت پیدا میکند. این امر سبب میشود که بسیاری از افراد از داکت اسپیلت های متنوع یا پکیج های گرمایشی جهت تأمین دمای مورد نیاز منزلشان استفاده کنند. بنا بر تنوع داکت اسپیلت ها ارائه شده امکانات عرضه شده در آنها تقریباً یکسان است. هر داکت اسپیلتی دارای یک دو شاخه جهت اتصال به برق، یک پنل جهت نمایش دمای دستگاه و یک ریموت کنترل است. سرمایش یا گرمایشی که توسط این وسیله تأمین میشود نسبت به سایر وسایل بسیار مناسبتر است. به عنوان مثال کافی است جهت تأمین برودت منازلتان دمای داکت اسپلیت را روی مقدار مورد نظرتان قرار دهید و در کمتر از چند ثانیه از میزان خنکی جاری شده در فضا لذت ببرید.

 

خرید یک داکت  اسپیلت مناسب از این جهت دارای اهمیت است که دستگاه خریداری شده دارای ضمانت نامه معتبر باشد و در طول مدت زمان استفاده به هیچ عنوان دچار مشکل نشود. شاید این کلمه تا حدودی در نظر اول اغراق آمیز به نظر برسد !زیرا بهترین وسایل الکتریکی نیز در هنگام استفاده مداوم دچار ایرادات احتمالی میشوند و باید کاربران نسبت به تعمیرات آنها اقدام کنند. داکت اسپیلت نیز از سایر وسایل الکتریکی جدا نیست و پس از استفاده مداوم باید سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت به صورت دوره ای انجام بپذیرد. تا بتوانید مجدداً از دستگاه مورد نظر جهت تأمین سرمایش یا گرمایش محیط استفاده کنید.

اما انچه که در اینجا از همین بسیار بالایی برخوردار می باشد این است که این خدمات را به دست چه کسی بسپاریم تا آسیبی به دستگاه وارد نشود و به بهترین نحوه ممکن بتواند به عیب یابی و تعمیرات داکت اسپیلت بپردازد.

1400/02/08
15:26:37
5.0 / 5
1135
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لباس دونی