دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس معرفی گردید

دبیر كارگروه ساماندهی مد و لباس معرفی گردید

لباس دونی: به استناد بخشنامه اجرائی قانون ساماندهی مد و لباس و با حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مریم پورشهابی بعنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب گردید.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا و به نقل از سایت رسمی معاونت هنری، در حکم سیدمجتبی حسینی - معاون امور هنری - برای مریم پورشهابی آمده است:
«به استناد تبصره ۴ ماده یک و ماده ۳ بخشنامه اجرائی قانون ساماندهی مد و لباس به سبب این حکم بعنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب می شوید. ضمن آرزوی توفیق بیش از پیش برای سرکارعالی، امید است با استعانت از خداوند متعال و همکاری و همراهی با سایر اعضای محترم کارگروه در تحقق اهداف قانون ساماندهی مد و لباس موفق باشید.»
سیدمجتبی حسینی همین طور در تکریم و معارفه دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس اظهار داشت: معاونت امور هنری گسترده ترین بخش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نظر تنوع حوزه های ماموریت و فعالیت است. حوزه مد و لباس از سال ۱۳۸۵ بر طبق قانون به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تکلیف شد و از سال ۱۳۸۷ آغاز به فعالیت کرد و تا حالا کارهای مؤثری برمبنای قانون ساماندهی مد و لباس انجام شده است. امید داریم در ادامه مسیر نیز با همراهی و تلاش همکاران در زمینه ساماندهی طراحی و طراحان مد و لباس که وظیفه دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس است با جدیت و تلاش بیشتر برمبنای قانون اقدام گردد.
مرضیه شفاپور، دبیر سابق کارگروه ساماندهی مد و لباس نیز در این نشست اظهار داشت: در دوره حضور در کارگروه ساماندهی مد و لباس با همراهی همکاران دبیرخانه کارهای بسیار برمبنای قانون و ضرورت های عرصه مد و لباس انجام شد و به ویژه در امتداد تمرکززدایی اقداماتی برای حوزه مد و لباس استانها صورت گرفت که امیدواریم تداوم یابد.
همین طور مریم پورشهابی، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در این مراسم با قدردانی از کوشش های انجام شده در دبیرخانه این کارگروه، اظهار کردد: اهتمام می شود در قالب قانون و سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باتوجه به تجربه ها و اقدامات قبلی، گام های مؤثری برای حوزه مد و لباس برداشته شود.


در این نشست حمید قبادی (مشاور اجرائی معاونت امور هنری) و علی اکبر صفی پور (مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری) نیز حضور داشتند.
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح از خدمات مرضیه شفاپور، دبیر سابق کارگروه ساماندهی مد و لباس قدردانی کرد و حکم مریم پورشهابی را اعطا کرد.
مریم پورشهابی دارای کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی است و قبل از این معاون نظارت و ارزیابی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری و مشاور مدیرکل و مسئول طرح و برنامه این دفتر بود.
منبع:

1400/02/07
11:05:48
5.0 / 5
1069
تگهای خبر: آموزش , خدمات , طراحی , لباس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لباس دونی