اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره حق بیمه بهار

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره حق بیمه بهار

لباس دونی: صندوق اعتباری هنر اطلاعیه ای را درباره چگونگی پرداخت حق بیمه اعضای این صندوق برای سه ماهه اول امسال منتشر نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، در متن این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه های قبلی شیوه نامه تخصیص و پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی فصل بهار سال ۱۴۰۰ ( سهم عضو) به استحضار بیمه شدگان محترم صندوق اعتباری هنر می رسد:
۱- مبلغ حق بیمه و سرانه درمان (برابر اعلام سازمان تامین اجتماعی) مستقیماً به حساب هنرکارت بیمه شده واریز خواهد شد.
۲- مشمولین طرح تمامی بیمه شدگانی هستند که تا اختتام اسفندماه سال ۱۳۹۹ ( برابر اعلام رسمی سازمان تامین اجتماعی) بیمه ایشان برقرار بوده است.
۳- تاریخ واریز به حساب هنرکارت بر طبق شیوه نامه به شرح زیر است. حتی المقدور تلاش خواهد شد پیش از موعد مقرر مبلغ حق بیمه و سرانه درمان به حساب اعضا واریز شود.
●حق بیمه فروردین حداکثر تا اختتام خرداد
●حق بیمه اردیبهشت حداکثر تا اختتام تیر
●حق بیمه خرداد حداکثر تا اختتام مرداد
سفارش می شود تمامی بیمه شدگان برابر ضوابط، شرایط و در مهلت قانونی (طبق روال عادی) نسبت به پرداخت حق بیمه خود به حساب سازمان تامین اجتماعی اقدام نمایند و از پیگیری دریافت کمک هزینه تا اختتام مهلت های اعلام شده اجتناب کنند.
مدتی پیش سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نمود به سبب شرایط دشوار کرونائی و از آن جا که خیلی از مشاغل هنری با تنگناهای اقتصادی فراوانی دست به گریبان بوده اند، حق بیمه سه ماهه نخست اعضای صندوق اعتباری هنر بوسیله این صندوق پرداخت می شود.
منبع:

1400/01/23
19:39:44
5.0 / 5
1084
تگهای خبر: هزینه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لباس دونی