۲ هزار و ۴۹۸ اثر رسانه ای به جشنواره امام رضا(ع) ارسال شد

۲ هزار و ۴۹۸ اثر رسانه ای به جشنواره امام رضا(ع) ارسال شد

به گزارش لباس دونی ایرنا- دبیر اجرائی اولین جشنواره رسانه ای امام رضا (ع) اظهار داشت: 2 هزار و 498 اثر در بخش های مختلف به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که آیین معرفی آثار برتر نیز در صورت مساعد شدن شرایط کرونائی، اواخر اردیبهشت انجام می شود.


محسن هوشمند روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از این تعداد ۱۳۸ اثر در بخش خبر، ۱۸۴ اثر در بخش گزارش، ۴۵ اثر با موضوع سرمقاله و یادداشت، ۱۱۰ اثر با محور مصاحبه، ۴۳ اثر با موضوع گزارش خبری تلویزیونی و رادیویی، ۹۹ اثر در بخش عکس خبری و ۹۳ اثر در بخش اینفوگرافی بوده است.
وی افزود: در بخش رسانه های مجازی نیز ۱۳۳ اثر در بخش پادکست، ۳۱۲ اثر با موضوع شبکه های اجتماعی، ۲۶۲ اثر در زمینه موشن گرافی و ۱۶ اثر در بخش طرح بازی و نرم افزار به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
دبیر اجرائی اولین جشنواره رسانه ای امام رضا (ع) گفت: در حوزه رسانه های صوتی و تصویری هم ۴۷۷ اثر در بخش برنامه تلویزیونی، ۲۱۹ اثر در بخش برنامه رادیویی، ۳۸ طرح برنامه تلویزیونی و رادیویی، ۱۱۴ اثر در زمینه مستند تلویزیونی و ۲۱۵ اثر در بخش نماهنگ تلویزیونی از طرف هنرمندان فعال در حوزه فرهنگ رضوی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
هوشمند اضافه کرد: این جشنواره در بخش رسانه های خبری و تحلیلی، مجازی و صوتی و تصویری است. خبر، گزارش، سرمقاله، یادداشت، مصاحبه، عکس و گزارش خبری و اینفوگرافی در بخش رسانه های خبری و تحلیلی، پادکست، طرح بازی و نرم افزار و موشن گرافی در بخش رسانه مجازی و برنامه تلویزیونی، رادیویی، مستند و نماهنگ تلویزیونی همچون قالبهای رسانه های صوتی و تصویری هستند.
وی با اعلان اینکه «تبیین سیره رضوی، زائر و زیارت، وقف و نذر و خدمت» محورهای موضوعی این جشنواره است، افزود: گسترش و ترویج آموزه های فرهنگ رضوی، بازخوانی مفاهیم بنیادین در سیره وجودی امام هشتم (ع)، حمایت و تکریم از آثار فاخر و ارتقای کمی و کیفی آثار همچون اهداف برگزاری این جشنواره است.منبع:

1400/01/22
21:27:50
5.0 / 5
1128
تگهای خبر: جشنواره , موزه , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لباس دونی