فاضل نظری رفتن از كانون را تایید نمود

فاضل نظری رفتن از كانون را تایید نمود

فاضل نظری با تایید خبر رفتنش از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر ضرورت تعیین تکلیف اعضای هیات مدیره این مجموعه تاکید نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حاشیه آیین رونمایی از چهار تماشاخانه سیار کانون در گفت و گو با رسانه ها به اخباری که در زمینه تغییرات مدیریتی در کانون در رسانه های مختلف انتشار یافته پاسخ داد و اظهار داشت: باید این سوال را از اعضای هیأت امنای کانون پرسید اما قسمتی از آن خبر که به من مربوط می شود صحت دارد و شایعه نیست و در هفته پایانی سال ۱۳۹۹ از طرف وزارت آموزش و پرورش به ما هم ابلاغ گردید. قرار بود ظرف یکی دو روز، در همان هفته پایانی سال این تغییرات صورت گیرد که متاسفانه هنوز این اتفاق روی نداده و به روزهای شروع سال جدید موکول شد و تا حالا هم محقق نشده است.
او با اشاره به اینکه "فرهنگ و هنر و ادبیات برای بنده به مثابه سرزمین مادری است و خودرا سرباز این عرصه می دانم و هم اکنون به لحاظ اخلاقی، شرعی و قانونی وظیفه خود می دانم تا انتخاب مدیرعامل جدید برای کانون در این مجموعه ایفای نقش کنم تا حاشیه ای ایجاد نشود"، به اوضاع نابسامان هیات مدیره کانون نیز اشاره و اظهار نمود: هم اکنون بیش از چند ماه است که تکلیف هیات مدیره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز نامشخص است و اقدامی برای تمدید یا انتصاب افراد جدید در هیات مدیره صورت نگرفته است.
فاضل نظری همین طور اظهار داشت: امیدوارم در سالی که از طرف مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام گذاری شده است شاهد رفع موانع خودساخته حوزه فرهنگ و هنر باشیم، چونکه اعتقاد دارم هرچه فرهنگ از سیاست فاصله بگیرد به اهداف و جایگاه واقعی خود نزدیک تر می شود و هرچه سریعتر وضعیت مدیرعامل جدید کانون نیز مشخص شود و هر فردی در این حوزه پا می گذارد تلاش کند از فرهنگ و هنر این مرز و بوم حفاظت کند.
رییس هیأت مدیره کانون در آخر اظهار داشت: امیدوارم به بنای باشکوه فرهنگ و هنر ما و زیست بوم فرهنگی ما از طرف گردشگران سیاسی خدشه ای وارد نشود و از ساکنان این سرزمین هم انتظار داریم بعنوان مستاجران این بنای شکوهمند، امانت دار باشند.1400/01/22
13:49:28
5.0 / 5
988
تگهای خبر: آموزش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس دونی