دبیركل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی است

لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اعلان اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی قرار دارد، اظهار داشت: این کشور با چالش های بسیاری روبرو است و نگاه های بسیاری متوجه لبنان است.به گزارش روز پنجشنبه ایرنا به نقل از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در ادامه سفر خود به لبنان، در دیدار با شیخ حسان عبدالله، رئیس هیات مدیره تجمع علمای مسلمین لبنان تاکید کرد: قلب ما مردم ایران و اعضای مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با ملت لبنان است و از خداوند متعال می خواهیم که آنان را در همه چالش ها پیروز گرداند.

وی با اعلان اینکه لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی قرار دارد، اشاره کرد: به همین جهت این کشور با چالش های بسیاری روبرو است و نگاه های بسیاری متوجه لبنان است. پس پیروزی لبنان بر این چالش ها، پیروزی تمام جهان عرب و اسلام و کل منطقه است که امروز با توطئه تفرقه مذهبی مواجه می باشد.

حجت الاسلام شهریاری تاکید کرد: هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند با توطئه های دشمنان مبارزه کند پس باید تلاش ها خصوصاً از طرف علمای مسلمان چند برابر شود و علما با تبادل تجربیات دراین زمینه با چالش ها مبارزه کنند چونکه دشمنان جهان اسلام تمام تلاش خودرا برای ایجاد اختلاف و ناامنی در بین مسلمانان انجام می دهند. پس باید تمام نیروها برای مبارزه با این توطئه ها به کار گرفته شود.


1400/01/12
13:55:50
5.0 / 5
1125
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس دونی