هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال برگزار می گردد

هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال برگزار می گردد

به گزارش لباس دونی هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال به همت معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر برگزار می گردد.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، هم اندیشی «هنر و رسانه های دیجیتال»، در چارچوب دو نشست تخصصی، دیدگاه های پژوهشگران را با محوریت هنر و رسانه های دیجیتال، مورد بحث قرار می دهد.
در نشست اول این هم اندیشی، دكتر معصومه تقی زادگان، دبیر علمی هم اندیشی، مقاله خویش را با مبحث «مطالعات بصری و كنش ارتباطی هنر» عرضه می دهد و بعد از آن دكتر غلامرضا آذری با عنوان «نگاهی به هنر پژوهش آمیخته در رسانه های دیجیتال» سخنرانی خواهد نمود.
در ادامه دكتر محمدرضا شریف زاده، پژوهش خویش را با مبحث «تحول زیباشناسانه مفهوم "پساجنبش" در هنر ویدئو از منظر ژاك دریدا» عرضه می كند.
همینطور دكتر زهرا رهبرنیا با مقاله ای در باب «شرایط اجتماعی و تأثیرات وب ۲.۰ در پیشرفت هنر اینترنتی» نقطه نظرات خویش را بیان خواهد نمود. كارگاه «آشنایی با ابزار پردازش در لحظه»، با عرضه علی پناهی آخر بخش نشست اول این هم اندیشی خواهد بود.
دومین نشست هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال كه دكتر مهرداد پورعلم، دبیر آن خواهد بود، با نمایش فیلم آثار هنری مربوط به رسانه های دیجیتال آغاز می شود و بعد از آن دكتر هادی خانیكی با مبحث «هنر و رسانه» و عرفان قادری با مقاله «مطالعه ای بر نظریه زیباشناختی اثر گشوده از امبرتو اكو و كاربست آن در دریافت هنر تعاملی» نقطه نظرات خویش را پیرامون مبحث مطرح می كنند. همینطور مریم كهوند در باب «فرایند خلق اثر هنری و تولید معنا» و دبیر این نشست هم با مبحث «از مدیوم تا مدیا و آن سوتر» پژوهش های خویش را عرضه می دهند.
هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال، روز دوشنبه (۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۷) از ساعت ۱۵ تا ۱۸: ۳۰، در سالن همایش های فرهنگستان هنر به نشانی خیابان ولی عصر (عج)، چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۲، طبقه سوم، میزبان علاقه مندان مباحث میان رشته ای هنر و رسانه های دیجیتال خواهد بود.1397/11/24
16:32:56
5.0 / 5
4895
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس دونی