پیاده سازی سامانه ای برای ارائه كتاب های مجازی و صوتی

پیاده سازی سامانه ای برای ارائه كتاب های مجازی و صوتی

لباس دونی: یک شرکت خلاق با هدف ترویج کتابخوانی سامانه جامع برای ارائه خلاصه کتاب ها در حوزه های مختلف راه اندازی کرده است.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، فرشید واحدیان موحد، مدیرعامل این شرکت خلاق اظهار داشت: هم اکنون با پیشرفت فناوری، مردم وقت کمتری برای مطالعه کتاب ها، خصوصاً کتاب های حجیم دارند. همین طور قیمت کتاب های کاغذی نیز افزایش یافته و علاوه بر این حجم کتاب ها و منابع انتشار یافته بسیار زیاد است.
وی افزود: در این راستا تیم تحقیقات ما، با بررسی بازار، یک سامانه در این عرصه طراحی کرد تا جوابگوی نیاز این عرصه باشیم. اپلیکیشن ارائه شده از طرف ما به مخاطب خلاصه صوتی و متنی کتاب ها را ارائه می کند. عرضه صوتی و متنی خلاصه کتاب ها در کشورهای توسعه یافته، یک امر مرسوم می باشد و در کشور ما نیز با استقبال زیادی از طرف کاربرهای مجازی، روبه رو شد.
واحدیان اضافه کرد: ما در شبکه های مجازی بیش از ۶۰۰ هزار دنبال کننده داریم. آنها بعد از آشنایی با خدمات این سامانه، معمولاً مشترک استفاده آن می شوند. در سامانه کاربر با پرداخت یک اشتراک سالانه یا ماهانه به خلاصه صوتی و متنی صدها کتاب دسترسی دارد. خیلی از مدیران بخش خصوصی و دولتی نیز که زمان کافی برای مطالعه ندارند، از خدمات این سامانه استفاده می نمایند.
مدیر عامل این شرکت اظهار نمود: علاوه بر آن تعدادی کاربران با خواندن خلاصه چند کتاب از یک موضوع مشخص، یک کتاب را که برای آنها بهتر است، انتخاب می کنند. خلاصه کتاب ها نه برمبنای تعداد صفحات، بلکه برمبنای عمق مطالب تهیه می شود.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، وی با اعلان اینکه ممکنست خلاصه کتاب بین ۳۰ تا ۵۰ دقیقه باشد. برای هر کتاب نیز همزمان هر دو خلاصه متنی و صوتی ارائه می شود، اشاره کرد: ما هر ماه خلاصه کتاب های جدیدی را به آرشیو سامانه اضافه می نماییم. این کتاب ها در حوزه های مختلفی مانند سبک زندگی، مدیریت، رشد فردی، مهارت های ارتباطی و ده ها موضوع دیگر است. امیدوار هستیم در آینده نزدیک با توسعه بیشتر سامانه، خدمات جدیدتری به مخاطب ارائه نماییم.
منبع:

1399/12/16
23:09:39
0.0 / 5
1090
تگهای خبر: خدمات , طراحی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لباس دونی