تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرفره

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فرفره

به گزارش لباس دونی مهلت عرضه آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی هنری «فرفره» تا ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ تمدید گردید.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، سیدغلامرضا کاظمی دینان، رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره فرهنگی هنری فرفره بیان نمود: درپی تقاضای علاقه مندان شرکت در این جشنواره و استقبال از این رویداد فرهنگی هنری و همینطور تماسهای شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاست گذاری جشنواره «فرفره» با تمدید مهلت ثبت نام و عرضه آثار تا ۲۰ فروردین ماه موافقت نمود.
او افزود: شورای سیاست گذاری جشنواره «فرفره» با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها که تقارن مهلت تحویل آثار با امتحانات مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و حضور هنرمندان و نویسندگان در جشنواره های مختلف و همینطور استقبال متقاضیان بیان شده، با تمدید مهلت تحویل آثار تا ۲۰ فروردین ماه موافقت نمود تا شرکت کنندگان بتوانند از فرصت تعطیلات نوروز هم بهره برده و آثارشان را در چهار بخش عکاسی، نقاشی، شعر و داستان برای جشنواره ارسال نمایند.
کاظمی دینان در ادامه خاطرنشان کرد: امید است جشنواره فرهنگی هنری «فرفره» که با محوریت موضوعی «کودکان و دوران کرونایی» و با حمایت و همکاری موسسات فرهنگی و اقتصادی برگزار می شود، راهی باشد برای توجه و اثرگذاری بیشتر بر تاثیرات ویروس کرونا در جامعه، بخصوص زندگی و رشد اجتماعی کودکان و نوجوانان.
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره «فرفره» در انتها اظهار داشت: بدین منظور باردیگر از تمامی هنرمندان، اولیای تربیتی، مربیان، پژوهشگران و همینطور تمامی خانواده ها، کودکان و نوجوانان در هر سطح و حرفه ای دعوت می شود تا در این جشنواره شرکت نمایند و آثار و مطالعات شان با مبحث محوری «کرونا» را برای دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.
داوری نخستین دوره این رویداد را فریدون عموزاده خلیلی، معصومه یزدانی، علی خانجانی، علیرضا کریمی صارمی، زهرا موسوی و هدی حدادی می سازند.
سیدغلامرضا کاظمی دینان (مشاور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو)، محمود ترابیان (مدرس علوم ارتباطات، نویسنده و مدیر روابط عمومی)، محسن حموله (مدیرکل سرگرمی های سازنده و بازی های کامپیوتری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان) و بهنام تقی پور (مدیرمسئول ماهنامه قلک) اعضای شورای سیاست گذاری نخستین جشنواره فرهنگی هنری «فرفره» را می سازند.
شرکت کنندگان می توانند آثار خویش را به ایمیل دبیرخانه جشنواره به آدرس modir@capf.ir ارسال نمایند. همینطور برای کسب اطلاعات بیشتر هم می توانید به سایت این جشنواره به نشانی WWW.CAPF.IR رجوع کنید یا با دبیرخانه به شماره ۰۲۱۸۸۳۵۶۱۲۰ تماس بگیرید.
منبع:

1399/12/04
14:33:40
0.0 / 5
1073
تگهای خبر: آموزش , جشنواره , نقاشی‌ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس دونی