نمایشگاه ترویجی جشنواره اسباب بازی فراخوان داد

نمایشگاه ترویجی جشنواره اسباب بازی فراخوان داد

لباس دونی: فراخوان ثبت نام در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازیِ ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر گردید.


به گزارش لباس دونی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، ششمین جشنواره ملی اسباب بازی باتوجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت مجازی برگزار می شود.
به همین دلیل دبیرخانه این جشنواره از تمامی سازمان ها، نهادها، شرکت ها، موسسه ها، تولیدکنندگان و طراحان اسباب بازی های آموزشی و کمک آموزشی ایرانی و سازمان های دولتی و مردم نهاد ارائه دهنده خدمات بازی محور دعوت کرده تا در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی شرکت نمایند و تولیدات خودرا برای مخاطبان مشتاق نمایش بگذارند.
بر طبق این فراخوان فعالان حوزه مشاوره بازی، بازی درمانی، آموزش بوسیله بازی، برگزارکنندگان مسابقه ها و رویدادهای مرتبط، مدارس و مهدکودک های بازی محور، موزه های اسباب بازی و شتاب دهنده ها «استارت آپ» هایی که در ترویج و آموزش بازی برای کودکان و نوجوانان فعالیت می نمایند، نیز می توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.
ثبت نام شرکت در نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی از روز ۴ بهمن در پایگاه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به آدرس irantoyfestival.ir شروع می شود و تا روز ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ادامه دارد.
هدف از برگزاری نمایشگاه ترویجی، معرفی و ارائه توانمندی های موسسه های دولتی و غیردولتی و گروه ها در حوزه اسباب بازی، معرفی تولیدکنندگان در حوزه ترویج اسباب بازی ایرانی در سراسر کشور، گردهم آوردن فعالان بخش های گوناگون صنعت اسباب بازی در بستر فضای مجازی و ایجاد پلتفرمی مناسب برای معرفی و ارائه توانایی ها، دستاوردها و تولیدات ترویجی بازی در صنعت اسباب بازی در ایران است.
این دوره از جشنواره نیز مانند دوره های پیشین شامل نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت اسباب بازی ایرانی، نمایشگاه معرفی سازمان ها و نهادهای ترویج کننده بازی و برگزاری نشست های علمی با حضور متخصصان ایرانی و بین المللی است که تمامی این برنامه ها در قالب وب سایتی تخصصی در دسترس عموم و متخصصان این حوزه قرار می گیرد.
جشنواره اسباب بازی با رویکرد پشتیبانی از کالای ایرانی و تحقق شعار سال «جهش تولید» و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران در حوزه اسباب بازی و فعالان حوزه کودک و سرگرمی برگزار می گردد.
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی با شعار «آینده را باید ساخت» از ۲۸ بهمن تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ در پایگاه جشنواره به آدرس irantoyfestival.ir برگزار می شود.
منبع:

1399/11/07
13:37:42
0.0 / 5
992
تگهای خبر: آموزش , تخصص , جشنواره , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لباس دونی