تمدید ثبت نام تسهیلات فعالان فرهنگ و هنر در سامانه تحفه

تمدید ثبت نام تسهیلات فعالان فرهنگ و هنر در سامانه تحفه

به گزارش لباس دونی ثبت نام تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به مدت سه روز از ۲۱ تا ۲۳ دی جاری در سامانه تحفه تمدید گردید.به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با عنایت به رجوع و درخواست خیلی از اعضای صنوف و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‏ ای، ثبت نام و همینطور امکان ویرایش درخواست متقاضیانی که پیشتر برای دریافت تسهیلات کم بهره در سامانه تحفه، ثبت نام کرده اند از روز ۲۱ تا ۲۳ جاری به مدت سه روز فراهم گردید.

به گزارش لباس دونی به نقل از ایرنا، سازمان سینمایی به منظور پشتیبانی از کسب وکارهای سینمایی و سمعی بصری، حفظ فرصت های شغلی و رونق هنرصنعت سینما، تسهیلات حمایتی با کارمزد چهار درصد با عاملیت صندوق کارآفرینی امید، اعطاء می شود.

این تسهیلات به متقاضیانی همچون راه اندازی سینما (پردیس سینمایی امید)، صنایع سینمایی (تولید ابزار و تجهیزات سینمایی)، موسسات تهیه و تولید فیلم سینمایی/ تهیه کنندگان سینما، سامانه نمایش در خواستی یا وی. او. دی ها VOD، آموزشگاه آزاد سینمایی، موسسات سینمایی و مراکز پشتیبانی فنی سینمایی (لابراتوارها و استودیوهای سینمایی ) پرداخت می شود.

ثبت نام فعالان و مدیران کسب و کارهای سینمایی و سمعی بصری متقاضی دریافت تسهیلات حمایتی، برای سه روز تمدید گردید، متفاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه تحفه به آدرس: https: //tohfeh.farhang.gov.ir رجوع کنند.

تسهیلات ارزان یکی از محورهای پشتیبانی از فعالان هنر در شرایط کروناست که با پیگیری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حمایت فعالان فرهنگ، هنر و رسانه کشور محورها و شیوه هایی در دولت مقرر شد. تسهیلات توسعه کسب و کار و تثبیت مشاغل هنری ارزانقیمت از راه سامانه تحفه یکی از موارد حمایتی است که برای فعالان فرهنگ، هنر و رسانه در نظر گرفته شده است.


1399/10/20
22:55:55
0.0 / 5
1105
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لباس دونی