رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری

رونمایی از پوستر هفتمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری

پوستر هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری «وقف چشمه همیشه جاری» که با هدف پشتیبانی از هنرمندان، گسترش فرهنگ وقف و تولید آثار فاخر برگزار می شود، رونمایی گردید.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، پوستر هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری «وقف چشمه همیشه جاری» با هدف پشتیبانی از هنرمندان، فرهیختگان، پژوهشگران مستعد کشور و گسترش فرهنگ وقف و تولید آثار فاخر رونمایی گردید.

شروع ارسال آثار به این جشنواره فرهنگی و هنری از شروع آبان ۱۳۹۹ بود و بر طبق پوستر انتشار یافته اختتام مهلت ارسال آثار نیز تا اختتام فروردین سال آینده است؛ داوری و اعلام نتیجه نیز خرداد سال ۱۴۰۰ انجام می شود.

«جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» در هشت بخش خوشنویسی، هنرهای تجسمی، متون ادبی، چندرسانه ای، عکس، آثار پژوهشی، خبر و رسانه و فضای مجازی برگزار می شود و دبیرخانه هر بخش با حضور متخصصان در رابطه با رشته های جشنواره در یک استان تشکیل شده است؛ دبیرخانه مرکزی جشنواره در اداره ترویج وقف سازمان اوقاف و امور خیریه و دبیرخانه بخش خوشنویسی در قزوین، دبیرخانه بخش هنرهای تجسمی در کردستان، دبیرخانه بخش متون ادبی در هرمزگان، دبیرخانه بخش چندرسانه ای در همدان، دبیرخانه بخش عکس در کرمان، دبیرخانه بخش پژوهش در اصفهان، دبیرخانه بخش خبر و رسانه در خراسان جنوبی و دبیرخانه بخش فضای مجازی در تهران تشکیل شده است.

هنرمندان و اندیشمندان برای حضور در «جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» می توانند جهت شرکت در این جشنواره و همین طور ارسال آثار خود به سایت www.vaghffestival.ir مراجعه کنند.

راه های ارتباطی دیگری همچون صفحه جشنواره به آدرس vaghffestival@ در شبکه های اجتماعی و شماره تلفن های ۶۴۸۷۲۶۱۴-۶۴۸۷۲۶۱۶-۶۴۸۷۲۶۴۸ برای کسب اطلاعات بیشتر درباب «جشنواره سراسری وقف چشمه همیشه جاری» به وجود آمده است.

سازمان اوقاف و امور خیریه از هنرمندان، فرهیختگان و پژوهشگران دعوت می کند تا آثار باارزش خودرا برای حضور در هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری «وقف چشمه همیشه جاری» تا اختتام فروردین سال ۱۴۰۰ ارسال نمایند.1399/09/14
12:34:44
5.0 / 5
1133
تگهای خبر: تخصص , جشنواره , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لباس دونی