جایزه نقاشی تگزاكو به دانش آموز ۱۲ ساله ایرلندی رسید

جایزه نقاشی تگزاكو به دانش آموز ۱۲ ساله ایرلندی رسید

لباس دونی: «كوربین اوتول» دانش آموز 12 ساله ایرلندی با اثر نقاشی «تابش ماه» برنده جایزه ویژه شصت وششمین مسابقه هنری كودكان Texaco (تگزاكو) امسال شد.


به نقل از روزنامه گاردین، کوربین اوتول (Corbin O'Toole) هنرمند ۱۲ساله با اثر نقاشی «تابش ماه» برنده جایزه ویژه شصت و ششمین مسابقه هنری کودکان Texaco امسال شد.
دکلان مک گوناگل (Declan McGonagle) چهره شناخته شده هنر معاصرو مدیر کالج ملی هنر و طراحی دوبلین درباره این اثر اظهار داشت: این اثر خیالی نشان از مهارت بالای این هنرمند دانش آموز داشت. کوربین در این رویداد منتخب نهایی شد و جایزه ویژه را کسب نمود.
به دلیل شیوع بیماری Covid-۱۹ این مسابقه تمدید و داوری با تأخیر انجام شد و در نهایت برندگان نهایی در چهارشنبه ۱۳ آبان (۴ نوامبر) عرضه شدند.


در نتیجه برنامه هایی که معمولاً طی ماههای آوریل و مه انجام می شد تا بطور سنتی برندگان در مراسم رسمی جوایز خودرا دریافت نمایند باید کنار گذاشته شوند و برگزیدگان به صورت غیرحضوری جوایز خودرا دریافت می کنند.


این رویداد در سایت خود نوشته است: «متأسفانه، ما به سبب ادامه بحران کرونا و رعایت بهداشت عمومی، قادر به برگزاری مراسم سالانه جوایز خود نیستیم، بدین سبب کلیه گواهینامه ها و جوایز برندگان این گروه پیش از اختتام ماه جاری مستقیماً به هنرمندان مربوطه ارسال می شود.
منبع:

1399/08/15
12:45:35
5.0 / 5
1794
تگهای خبر: طراحی , نقاشی‌ , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لباس دونی