انتصاب دبیر و اعضای شورای سیاست‎گذاری جایزه فیروزه

انتصاب دبیر و اعضای شورای سیاست‎گذاری جایزه فیروزه

دبیر و اعضای شورای سیاست‎گذاری ششمین جایزه «فیروزه» با صدور حكمی از جانب معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محسن جوادی با صدور حکمی علی فریدونی را بعنوان دبیر ششمین دوره جایزه «فیروزه» انتخاب کرد.
وی همینطور در احکامی جداگانه غلامرضا دیزجی، محسن همتی نژاد، مرتضی کاظمی، سیدجمال هادیان طبایی، سیدمحمدحسین سجادی نیری، سعید حسینی، بهزاد سلیمانی، علیرضا اسماعیلی و ایوب دهقان کار را بعنوان اعضای شورای سیاست‎گذاری این دوره از جایزه «فیروزه» منصوب نمود.
در متن حکم هر یک از این اعضا آمده است: «با عنایت به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در امور فرهنگی، بدینوسیله بعنوان عضو شورای سیاست‎گذاری ششمین دوره جایزره فیروزه منصوب می‎شوید.
امید است در سایه عنایت الهی، با همفکری و همکاری سایر اعضا در جهت ارتقا و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی موفق باشید.
توفیقات شما را از درگاه ایزد متعال خواستارم.»
بنا بر اعلام، اولین جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی با عنایت به سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به مبحث خودکفایی در عرصه های مختلف بخصوص در حوزه فرهنگ بر اساس پنج هدف اصلی فعالیتهای خویش را شروع کرد که این اهداف شامل موارد زیر است: توجه به ابتکارات و خلاقیت های مردم و نهادهای غیردولتی در ارتباط با کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی - اسلامی، ایجاد دغدغه فرهنگی میان خانواده ها، افزایش مصرف آثار و تولیدات فرهنگی ایرانی - اسلامی، تقویت منابع تغذیه فرهنگ ایرانی - اسلامی و زمینه سازی برای نوآوری و تبادل اندیشه ها و آموخته های هنرمندان.
منبع:

1399/07/21
14:45:03
5.0 / 5
2118
تگهای خبر: جشنواره , خلاقیت , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس دونی