فراخوان پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد منتشر گردید

فراخوان پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد منتشر گردید

لباس دونی: فراخوان پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد منتشر گردید.


به گزارش روز دوشنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، پنجاهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد با شعار کیفیت دهی به پروسه آموزش با تنوع بخشی در محیط های یادگیری برگزار می گردد.
موضوعات این دوره جشنواره در دو بخش اصلی و ویژه در چهار آیتم خواهد بود که در بخش اصلی آیتم های فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی مبتنی بر اسناد تحولی آموزش و پرورش، فیلم های در رابطه با محتواهای کتب درسی و بیانیه گام دوم انقلاب و در بخش ویژه نگاهی به ابعاد تربیتی زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی قرار دارند.
مهلت دریافت آثار ۳۰ مهر ۱۳۹۹ است. علاقه مندان برای اطلاع از ریز موضوعات جشنواره به آدرس Festival.roshd.ir مراجعه کنند.
فیلم برگزیده اول تندیس زرین جشنواره به همراه جایزه نقدی، فیلم برگزیده دوم تندیس سیمین جشنواره به همراه جایزه نقدی و فیلم برگزیده سوم دیپلم افتخار به همراه جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.
شرکت کنندگان برای ارسال آثار باید فرم فراخوان الکترونیکی را باتوجه به آیین جشنواره تکمیل و کدرهگیری را از سایت Festival.roshd.ir دریافت نمایند و فیلم را بر روی دی وی دی به همراه کد رهگیری به صورت حضوری یا پستی ارسال نمایند. کد رهگیری هنگامی به متقاضی اختصاص داده خواهد شد که تمام اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح در سامانه ثبت کند.
آدرس دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تهران خیابان ایرانشهر شمالی نبش کوچه آذرفر، ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و پرورش (شهید سلیمی) پلاک ۲۷۰ است.
صندوق پستی ۱۵۸۷۵/۴۸۷۴، تلفن: ۹- ۸۸۸۳۱۱۶۱ (داخلی۲۲۸و۲۶۳ ) مستقیم ۸۸۳۰۱۴۷۹، کدپستی: ۱۵۸۴۷۴۷۳۵۹ و پست الکترونیکی festival۵۰@roshd.ir و یا festival۵۰@oerp.ir نیز برای ارتباط با مخاطبان در نظر گرفته شده است.
جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی رشد قدیمی ترین جشنواره فیلم در ایران و جشنواره ای تخصصی است که با مدیریت وزارت آموزش و پرورش و اهتمام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، هر سال با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم های برتر آموزشی و تربیتی، انجام می شود. جشنواره بین المللی فیلم های آموزشی رشد اولین بار در سال ۱۳۴۲ هجری شمسی انجام شد.منبع:

1399/07/14
13:41:35
5.0 / 5
1432
تگهای خبر: آموزش , تخصص , جشنواره , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لباس دونی