كنكوری های زیر ۱۰۰ قائمشهری مورد تجلیل قرار گرفتند

كنكوری های زیر ۱۰۰ قائمشهری مورد تجلیل قرار گرفتند

مراسم تجلیل از 15 دانش آموز كنكوری قائمشهری كه امسال در آزمون سراسری رتبه زیر 100 را كسب كردند، روز یكشنبه با حضور تعدادی از مسئولان اجرا شد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایرنا، مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم با اعلان اینکه آموزش و پرورش زیربنای توسعه هر کشور است، اظهار داشت: توسعه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی میسر نمی گردد مگر آنکه بتوانیم حوزه های فرهنگ و آموزش و پرورش را پررنگ نماییم، بنا بر این همه ما وظیفه داریم در حوزه تعلیم و تربیت نقش آفرینی تا دانش آموزان ما هم بتوانند در کشور نقش آفرینی کنند.
علیرضا سعدی پور از کسب سه رتبه تک رقمی کنکور سراسری توسط دانش آموزان مازندرانی در کشور آگاهی داد و اضافه کرد: بر این اساس رتبه دوم از شهرستان آمل، رتبه ۶ از شهرستان ساری و رتبه دهم از شهرستان بابل بوده است.
وی با بیان اینکه در استان مازندران یکهزار و ۵۷۰ دانش آموز موفق به کسب رتبه زیر ۲ هزار کشوری شده اند، اظهار داشت: در شهرستان قائمشهر ۱۵ دانش آموز رتبه زیر ۱۰۰ و ۱۷۰ دانش آموز هم رتبه زیر ۲ هزار را کسب نمود ه اند.
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه همه آرزوهای آموزش و پرورش کنکور نیست، اظهار داشت: بلکه تربیت انسان های دارای متعهد، متدین، دلسوز، فداکار، ایثارگر، متدین و غیره در تراز جمهوری اسلامی است.
سعدی پور در آخر با اشاره به اینکه در حوزه المپیاد در استان مازندران ۲۶ دانش آموز به مرحله دوم کشوری راه یافته اند، اضافه کرد: این تعداد پذیرش در المپیاد پس از ۲۳ سال بی سابقه بوده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر تعداد دانش آموز شرکت کننده در کنکور سراسری امسال را پنج هزار و ۸۰۰ نفر اعلام نمود.
هوشنگ اصغریان با اعلان اینکه امسال ۱۵ دانش آموز رتبه زیر ۱۰۰ را کسب کرده اند، اظهار داشت که ۱۷۰ دانش آموز هم رتبه زیر ۲ هزار را کسب کرده اند که امسال به نسبت سال قبل با پیشرفت ۸۰ درصدی مواجه بوده ایم.منبع:

1399/07/13
21:27:35
5.0 / 5
1426
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لباس دونی