شهرام مكری در جشنواره فیلم ونیز سخنرانی می كند

شهرام مكری در جشنواره فیلم ونیز سخنرانی می كند

به گزارش لباس دونی شهرام مكری نویسنده و كارگردان سینما كه سال جاری با فیلم جنایت بی دقت، در جشنواره فیلم ونیز حضور دارد، در بخش آسیایی ویژه برنامه آینده سینمای جهان، در ونیز، درباره مشكلات سینمای ایران برای تولید مشترك سخنرانی می كند.شهرام مکری نویسنده و کارگردان سینما که امسال با فیلم جنایت بی دقت، در جشنواره فیلم ونیز حضور دارد، درباره مشکلات سینمای ایران برای تولید مشترک سخنرانی می کند.

برنامه ویژه ای به میزبانی اتحادیه اروپا با عنوان «آینده سینمای جهان» یکشنبه ششم سپتامبر (شانزده شهریور)، در این جشنواره انجام می شود. این برنامه شامل دو میزگرد است که با تمرکز بر تولیدات مشترک بین قاره آسیا و آفریقا با سایرکشورهای دنیا با مجموعه ای سخنرانی برگزار می گردد.

در بخش آسیایی شهرام مکری بعنوان نماینده ایران برای سخنرانی به این میزگرد دعوت شده که درباره مشکلات سینمای ایران برای دستیابی به تولیدات مشترک سخنرانی خواهدنمود. جرجیو فیکارلی رئیس بخش فرهنگی اتحادیه اروپا مهمانان این بخش را با مشورت البرتو باربرا مدیر جشنواره انتخاب نموده و سخنرانان را دارای ایده هایی خوب برای آینده سینمای کشورشان دانسته است.

فیلم سینمایی جنایت بی دقت، به کارگردانی شهرام مکری و تهیه کنندگی نگار اسکندرفر سومین فیلم ایرانی حاضر در این جشنواره در کنار خورشید به کارگردانی مجید مجیدی و دشت خاموش به کارگردانی احمد بهرامی است. هجده شهریور نمایش رسمی این فیلم در بخش افق ها با حضور کارگردان، تهیه کننده و بازیگران فیلم برگزار می شود.منبع:

1399/06/14
15:17:13
5.0 / 5
1669
تگهای خبر: جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لباس دونی