پیام وزیر میراث فرهنگی؛

گرامیداشت روز كارمند تاكید بر اهمیت این قشر در خدمت رسانی است

گرامیداشت روز كارمند تاكید بر اهمیت این قشر در خدمت رسانی است

لباس دونی: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پیامی مزین شدن چهارم شهریور به روز كارمند را تأكیدی بر نقش و اهمیت این قشر تلاشگر در خدمت رسانی متعهدانه و دلسوزانه به مردم دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، در متن پیام علی اصغر مونسان آمده است: هشتم شهریور سالروز شهادت دو الگوی خدمت صادقانه و خالصانه در راه رضایت خالق و مخلوق است که نام خویش را در تقویم حماسه آفرینان این مرزوبوم ماندگار کرده اند. هفته نخست شهریور هم در گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان (محمدعلی) رجایی و (محمدجواد) باهنر (به ترتیب رئیس جمهوری و نخست وزیری شهید شده در سال ۱۳۶۰) و برای ترسیم شاخصه های آرمانی کارگزاران در حکومت اسلامی به نام هفته دولت نام گذاری شده است تا محملی برای ارج نهادن به مقام و منزلت خدمتگزاران جامعه باشد.
در بخش دیگر پیام آمده است: مزین شدن چهارم شهریور به روز کارمند تأکیدی بر نقش و اهمیت این قشر تلاشگر در خدمت رسانی متعهدانه و دلسوزانه به مردم و اهتمام بر مبنای انگیزه های معنوی در راه رشد و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی است. بدون شک از کارمندان شاغل در بدنه حکومت اسلامی انتظار می رود فارغ از هر پست و جایگاهی و فراتر از دغدغه های معیشتی و دشواری های شغلی، باروحیه مردم داری و سعه صدر و در سایه برخورداری از تعهد و تخصص، پرهیزگاری و پاک دستی، تمام تلاش و توان خود را برای پیشبرد امور کشور به کارگیرند و لبخند رضایت بر لب ارباب رجوع بنشانند که همانا رضایت خالق درگرو رضایت مخلوق است.
همچنین در این پیام آمده است: روز کارمند و هفته دولت را به تمام کارکنان و دولتمردان خدوم تبریک و تهنیت می گویم و از خدواند منان، توفیق و تعالی و سلامتی رئیس جمهوری محترم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی و تمام خادمان خانواده ارجمند دولت جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.


1399/06/04
18:56:30
5.0 / 5
1830
تگهای خبر: تخصص , صنایع دستی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس دونی