تشكیل كارگروهی برای نظارت بر اعزام هنرمندان و ارائه آثار هنری به خارج از كشور

تشكیل كارگروهی برای نظارت بر اعزام هنرمندان و ارائه آثار هنری به خارج از كشور

لباس دونی: در نشست مشترك معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت همكاریهای علمی و فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی مقرر شد كارگروه بین المللی برای اعزام هنرمندان و گروه های هنری به خارج از كشور تشكیل گردد.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدمجتبی حسینی ـ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ در این جلسه اظهار داشت: باتوجه به ظرفیت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای اعزام هنرمندان و ارائه آثار هنری در خارج از کشور، لزوم دارد هنرمندان و آثار باارزش هنری که نماینده مناسبی برای هنر ایران هستند، انتخاب شوند. بدین جهت بخش های تخصصی معاونت امور هنری می توانند نظرات خودرا ارائه نمایند و در تعامل با سازمان ارتباطات اسلامی، هنرمندان و گروه های هنری انتخاب شوند. همین طور در اعزام هنرمندان و گروه های هنری به دیگر کشورها، مخاطب شناسی اهمیت دارد و آثاری مناسب برای ارائه و اجرا در کشورهای مختلف انتخاب گردد.
حجت الاسلام مهدی ایمانی پور، معاون همکاریهای علمی و فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در این جلسه اظهار داشت: تمایل داریم کارگروه بین الملی اعزام هنرمندان و گروه های هنری به خارج از کشور با حضور نمایندگان معاونت امور هنری تشکیل گردد تا نظرات بخش های تخصصی در انتخاب و اعزام هنرمندان و گروه ها مورد توجه باشد و آثار هنری حرفه ای بعنوان هنر ایران در خارج از کشور ارائه شود.
منبع:

1399/05/29
13:52:56
5.0 / 5
2161
تگهای خبر: آثار هنری , تخصص , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لباس دونی