شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر تشكیل شد

شورای سیاستگذاری جشنواره موسیقی فجر تشكیل شد

لباس دونی: با حكم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر معرفی گشتند.


به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری در احکامی مجید کیانی، حسن ریاحی، شاهین فرهت، نادر مشایخی و محمد اله یاری (مدیر کل دفتر موسیقی) را بعنوان اعضای شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر انتخاب کرد.
در حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اعضای این شورا آمده است: با توجه به بند ۲ فصل دوم آیین نامه جشنواره موسیقی فجر و نظر به سوابق علمی و تجربیات هنری جنابعالی، به باعث این حکم بعنوان عضو شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر منصوب می شوید.
امید است همکاری صمیمی جنابعالی و عرضه راهکارهای مناسب در این شورا، باعث شود تا با بررسی و شناخت نقاط قوت و ضعف جشنواره، شاهد ارتقای کمی و کیفی در این دوره باشیم.
بر اساس اصلاحیه ای که اخیرا در آئین نامه جشنواره موسیقی فجر صورت گرفت، شورای سیاستگذاری جشنواره، از چهار هنرمند موسیقی، دبیر جشنواره، مدیرکل دفتر موسیقی و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل می شود. دبیر جشنواره موسیقی فجر هم در جلسه های شورای سیاستگذاری تعیین می شود و به اعضای شورا اضافه می شود.منبع:

1399/05/25
14:04:34
5.0 / 5
2128
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لباس دونی