تازه ترین اطلاعیه وزارت ارشاد درباره وضعیت فعالیت مراكز فرهنگی هنری

تازه ترین اطلاعیه وزارت ارشاد درباره وضعیت فعالیت مراكز فرهنگی هنری

رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال انتشار اطلاعیه استانداری تهران اظهار داشت: درباب اطلاعیه استانداری تهران در حال پیگیری بوسیله ستاد ملی مبارزه با كرونا هستیم تا چنانچه مصوبه ای دراین زمینه وجود دارد به این وزارتخانه ابلاغ شود تا تعطیلی فعالیت ها و مراكز فرهنگی و هنری بوسیله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع رسانی شود.


به گزارش لباس دونی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این وزارتخانه درباب تعطیلی مراکز فرهنگی هنری از مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تبعیت می کند.
به دنبال اطلاعیه استانداری تهران در خصوص تعطیلی فعالیت برخی مشاغل در شهر تهران همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه متبوع اعلام نمود: تا به این لحظه مصوبه ای از طرف ستاد ملی مبارزه با کرونا به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ نشده است، تابحال پروسه مربوط به محدودیت فعالیت ها و تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری مربوطه یا با استعلام و پیشنهاد این وزارتخانه و یا با مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا بوده است.
وی افزود: اطلاعیه جدید استانداری تهران درباب مصوبه تعطیلی مراکز مربوطه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال نشده است. همانطور که پیوسته تاکید گردیده است سلامت جامعه خط قرمز سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این مساله نسبت به سایر مسائل ارجحیت دارد.
امیرزاده اشاره کرد: درباب اطلاعیه استانداری تهران در حال پیگیری بوسیله ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم تا چنانچه مصوبه ای دراین زمینه وجود دارد به این وزارتخانه ابلاغ شود تا تعطیلی فعالیت ها و مراکز فرهنگی و هنری بوسیله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع رسانی شود.
1399/04/25
15:16:34
5.0 / 5
2683
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لباس دونی