بازدید وزیر ارشاد از بخش فنی

برای نوسازی تالار وحدت چه كردند؟

برای نوسازی تالار وحدت چه كردند؟

لباس دونی: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ماشینری و امكانات صحنه تالار وحدت بازدید نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، سید عباس صالحی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ را در بازدید از پشت صحنه و بخش های فنی تالار، سید مجتبی حسینی معاون امور هنری و لادن حیدری معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هادی جعفری نژاد، رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه، مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی و محمد اله یاری مدیر کل دفتر موسیقی همراهی می کردند.
در این بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان بازسازی های صورت گرفته در سال های اخیر و نیز پاره ای نیازهای بخش ماشینری تالار وحدت قرار گرفت.
در این رویداد مدیر فنی و مسئولان بخش های ماشینری و صحنه تالار وحدت توضیحاتی را درباره خاصیت های فنی این تالار ارائه کردند.
همین طور گزارشی از کوشش های صورت گرفته برای نوسازی تالار وحدت و همچون رایزنی صورت گرفته با شرکت اتریشی خدمات دهنده به اپرای دولتی وین ارائه شد.
نوسازی سیستم صدای تالار وحدت و به روزرسانی آن با تجهیزات موجود در خاورمیانه، ترمیم صندلی های کف و تعویض صندلی های بالکن های تالار با حفظ اصالت قبلی آن همچون اقداماتی بود که در این بازدید به آن اشاره شد.
صالحی در این رویداد جهت نوسازی تالار وحدت همچون سیستم اطفای حریق مجموعه قول مساعد برای همکاری داد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همین طور از پهنه فرهنگی رودکی بازدید و بر ظرفیت های این پهنه برای اجرای رویدادهای هنری تاکید نمود.


منبع:

1399/04/19
16:00:14
5.0 / 5
2896
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لباس دونی