سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس مطرح كرد

درخواست از فعالان و دغدغه مندان حوزه فرهنگ برای ارائه نظراتشان به كمیسیون فرهنگی

درخواست از فعالان و دغدغه مندان حوزه فرهنگ برای ارائه نظراتشان به كمیسیون فرهنگی

به گزارش لباس دونی سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از فعالان و دغدغه مندان حوزه فرهنگی كشور خواست كه نظرات خویش را به كمیسیون فرهنگی عرضه كنند تا این كمیسیون برپایه این نظرات به بحث و بررسی مباحث فرهنگی بپردازد و به نتایج قابل قبولی برسد.


حجت الاسلام مجید نصیرایی در گفتگو با ایسنا، درباره اولویت های پیش روی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مباحث مختلفی در حوزه فرهنگ وجود دارد که لازم است به آن پرداخته شود. باآنکه در این عرصه اولویت هایی وجود دارد که ما تلاش می نماییم با جدیت به آن بپردازیم.
وی اظهار نمود: یکی از مباحث اولویت دار که در اولین نشست کمیسیون فرهنگی بعد از انتخابات هیات رییسه به آن پرداختیم، مبحث خانواده و بخش جمعیت است. این مباحث همچون مباحث حائز اهمیت می باشد که ان شاءالله با جدیت به آن خواهیم پرداخت.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: مبحث بعدی که لازم است بعنوان یک اولویت در حوزه فرهنگ به آن پرداخته شود بحث فضای مجازی است. این مورد در کمیسیون با اولویت مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اولویت دیگر ایجاد نظم و آرایش جدید میان دستگاه ها و نهادهای فرهنگی کشور خواهد بود که از جانب کمیسیون فرهنگی بعنوان یک اولویت به آن پرداخته خواهد شد.
نماینده فردوس و طبس اضافه کرد: این امر بگونه ای خواهد بود که تعریف مأموریت های جدیدی را متناسب با گام دوم انقلاب برپایه فرمایشات مقام معظم رهبری شاهد باشیم بنابراین است که باید در مأموریت ها و کارکردها یک بروزرسانی را داشته باشیم.
نصیرایی عنوان کرد: موارد مذکور در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد همچنان در جلسات آینده بر روی این مباحث گفتگو نماییم.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در انتها افزود: کمیسیون فرهنگی از تمامی فعالان و دغدغه مندان حوزه فرهنگ می خواهد دیدگاه ها و نظرات خویش را در این عرصه به کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عرضه کنند تا ما برپایه آن نظرات به بحث و بررسی بپردازیم تا به امید خدا به نتایجی قابل قبول دست پیدا نماییم.
منبع:

1399/04/12
15:20:34
5.0 / 5
2758
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لباس دونی