جشنواره سلفی 20 با مبحث پساكرونا افتتاح شد

جشنواره سلفی 20 با مبحث پساكرونا افتتاح شد

به گزارش لباس دونی جشنواره فیلم كوتاه «سلفی 20» بعنوان اولین جشنواره با محوریت سبك زندگی پساكرونا و تاثیر این رویداد نوظهور بر شئون مختلف زندگی فردی و اجتماعی شروع به كار كرد.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20»، بعد از صدور مجوز از جانب سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین دوره خویش را شروع کرد.
جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» اولین جشنواره سینمایی با مبحث شیوه زیست در دوران پساکروناست که دو بخش اصلی و ویژه در رشته های داستانی، مستند، ویدئوآرت، موشن گرافیک، فتورمان و... را دربرمی گیرد.
این رویداد سینمایی اهدافی همچون واقع نمایی و تاثیرات مثبت و منفی شیوع و اپیدمی ویروس کرونا بر شیوه زیست مردم با طبیعت، اقتصاد و سیاست، جامعه، عدم خشونت و قهرمانان و شهدای سلامت را در چارچوب آثار سینمایی دنبال می کند.
جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» همینطور جشنواره ای مجازی و آنلاین است که تمامی روندهای اداری و فعالیت دبیرخانه آن در فضای مجازی صورت می گیرد.
گفتنی است این رویداد پس از اعلام و انتشار فراخوان، مرحله دریافت آثار را شروع کرده و اوایل پاییز 99 برگزیدگان خویش را اعلام می کند.1399/03/15
23:28:15
5.0 / 5
2922
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لباس دونی