دیدار با كیخسرو خروش در ایام كرونایی

دیدار با كیخسرو خروش در ایام كرونایی

به گزارش لباس دونی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت در ادامه طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشكسوتان هنر»، برای دیدار با كیخسرو خروش (استاد و هنرمند پیشكسوت خوشنویس) به منزل این هنرمند رفت.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، سید محمد طباطبایی (مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور) در دیدار با کیخسرو خروش و خانواده این هنرمند، پیرامون مسائل هنری گفتگو کرد.
در این دیدار، طباطبایی با اشاره به نقش هنرمندان پیشکسوت در ثبت تاریخ هنر، اظهار داشت: هنرمندان پیشکسوت تاریخ زنده هنر معاصر هستند و ما باید این تاریخ را ثبت نماییم. در این راه برنامه ریزی مشخصی داریم که خاطرات هنرمندان پیشکسوت را در چارچوب های گوناگون منتشر نماییم.
وی در ادامه با اشاره به طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر»، افزود: هم اکنون که به خاطر شیوع بیماری کرونا انجام برنامه های گروهی برای هنرمندان پیشکسوت میسر نیست، برنامه های دیگری جایگزین آن کرده ایم که دیدار با پیشکسوتان هنر از آن جمله است.
در این دیدار کیخسرو خروش هم ضمن تشکر از توجه به هنرمندان پیشکسوت، همراهی خویش را با برنامه ها و فعالیتهای موسسه اعلام نمود.
پیش از این مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در چارچوب طرح «ساعت سعد»، با پیشکسوتان هنر همچون جواد علیزاده، محمدعلی ساربان و کامبیز درمبخش دیدار کرده بود.1399/03/11
13:52:04
5.0 / 5
2993
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لباس دونی