اسرافیل شیرچی مطرح كرد

كلامی از جنس امید به مردم ایران بعلاوه ویدئو

كلامی از جنس امید به مردم ایران بعلاوه ویدئو

به گزارش لباس دونی اسرافیل شیرچی ـ هنرمند خوشنویس ـ با پیوستن به پویش «مشاهنر»، در سخنانی امیدبخش خطاب به مردم، آنها را به ماندن در خانه ها فراخواند. این هنرمند همینطور جمله ی «در كنار همیم» را با قلم خوشنویسی، خطاطی و به مردمی تقدیم كرد كه این روزها شرایط سختی را در قرنطینه سپری می كنند.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، اسرافیل شیرچی با تقدیم طرح خوشنویسی «در كنار همیم» و تصویر برخی دیگر از تابلوهای خود به مردمی كه این روزها در قرنطینه خانگی به سر می برند، به پویش «مشاهنر» پیوست.
این پویش همزمان با افزایش شیوع كرونا در كشور شروع شد و در جریان آن تعدادی از هنرمندان رشته های مختلف اعلام نمودند كه برای مردمی كه شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در مقابل شیوع كرونا را تحمل می كنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری می پردازند.
در همین راستا این استاد خوشنویسی هم در ویدیویی كه در اختیار ایسنا قرار گرفته، از طرح خوشنویسی «در كنار همیم» رونمایی نمود و در سخنانی خاطرنشان كرد: «در این شرایط حساس و رنج آور، بهتر است در خانه بمانیم. من به اتحاد و ایمان همراهان مردم خوب شهر و پزشكان عالیقدر و همراهان خوبشان اعتقاد دارم. ان شاءالله این روزهای تلخ و تیره می گذرد. شاد باشید به امید و لطف خدا.»
در ادامه ویدیوی صحبت های این هنرمند خوشنویس را خطاب به مردم ایران می توانید مشاهده كنید:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1399/01/20
22:36:10
5.0 / 5
3454
تگهای خبر: آثار هنری , جنس , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لباس دونی