حمایت موسسه هنرمندان پیشكسوت از پویش مشاهنر

حمایت موسسه هنرمندان پیشكسوت از پویش مشاهنر

لباس دونی: موسسه هنرمندان پیشكسوت از خیزش هنرمندان برای تولید آثار هنری در چارچوب پویش #مشاهنر حمایت می كند.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، سید محمد طباطبائی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت با بیان این مورد اظهار داشت: هنرمندان و اهالی فرهنگ همواره در فراز و نشیب ها همراه و كنار مردم بوده اند و حالا كه هنرمندان در چارچوب پویش #مشاهنر برای مقابله با ویروس كرونا با مردم همراه شده اند، موسسه هنرمندان پیشكسوت در این همراهی مشاركت و از آنها حمایت می كند.
طباطبایی درباره چگونگی این مشاركت توضیح داد: همانط ور كه در پویش #مشاهنر ذكر شده قرار بر تولید آثار هنری برای مردم به منظور كمك به عبور از بحران كروناست و از سویی خیلی از هنرمندان همراه شده با این پویش از هنرمندان پیشكسوت و اعضای این موسسه هستند. بنا داریم از آثار تولید شده توسط هنرمندان پیشكسوت در این پویش حمایت نماییم.
وی افزود: بنا داریم از آثار تولید شده توسط هنرمندان پیشكسوت عضو یا دارای شرایط موسسه در این پویش حمایت نماییم.
طباطبایی همینطور اضافه كرد: البته بطور حتم برای جمع آوری آثار هنرمندان تولیدشده در این پویش و نگهداری و استفاده از آثار در چارچوب یك مجموعه گنجینه ملی هنری برنامه ریزی خواهیم داشت.
لازم به یادآوری است تعداد زیادی از هنرمندان شناخته شده در پویش #مشاهنر از راه تولید اثر هنری مبادرت به همراهی با مردم در دوران كرونایی كرده اند.1399/01/13
19:48:33
5.0 / 5
3552
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لباس دونی