ویژه برنامه یه حس خوب برای مشاوره مجانی

ویژه برنامه یه حس خوب برای مشاوره مجانی

لباس دونی: رئیس فرهنگسرای خانواده از برگزاری بسته خدمات سلامت روان با عنوان «یه حس خوب» از ویژه برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ایام شیوع كرونا و خانه نشینی الزامی شهروندان با بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی اطلاع داد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، پروانه دوستی - رئیس فرهنگسرای خانواده - با تبریك فرارسیدن سال نو از برگزاری بسته خدمات سلامت روان با عنوان «یه حس خوب» بمنظور ارتقای سطح سلامت اجتماعی و كیفیت زندگی آگاهی داد و اظهار داشت: باتوجه به شیوع ویروس كرونا بمنظور رعایت نكات بهداشتی برای مقابله با این بیماری و تاكید بر حضور شهروندان در خانه های خود، در حوزه سلامت روان، خدماتی به صورت رایگان در بستر فضای مجازی و سامانه تلفنی در چارچوب ویژه برنامه «می آید از پسِ چه خبرها؟ سلامتی...» با شعار #سالمو_مبارك، از ۲ تا ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ به شهروندان ارائه می شود.
ایشان سپس اظهار داشت: این برنامه در سه بخش «روان آنلاین» با ارائه مشاوره تلفنی و مجازی رایگان در حوزه كودك و نوجوان و خانواده، «یك دقیقه آرامش» تولید و انتشار كلیپ، موشن گرافیك و اینفوگرافی آموزشی با موضوع روانشناسی و سلامت روان شامل حفظ آرامش كودكان، راهكارهای مواجهه با سوگ عزیزان، راه های بهبود روابط در دوران خانه نشینی و «كتاب گراف آرامش» معرفی كتاب های مفید روانشناسی در چارچوب اینفوگرافی طراحی شده است.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای خانواده، شهروندان برای بهره مندی از بسته خدمات سلامت روان می توانند به صفحه اینستاگرام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران @farhangsara و نیز صفحه فرهنگ سرای خانواده به آدرس @farhangsara_khanevade مراجعه و برای دریافت مشاوره آنلاین با شماره تلفنهای زیر تماس بگیرند.
۰۹۲۱۲۲۶۳۵۷۹
۰۹۹۲۹۶۳۳۱۸۸
۰۹۲۲۰۲۷۶۱۶۷
۰۹۱۰۵۹۳۱۳۶۶1399/01/12
14:43:16
5.0 / 5
3667
تگهای خبر: آرامش , آموزش , خدمات , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لباس دونی