معرفی هیات مدیره جدید موسسه هنرمندان پیشكسوت

معرفی هیات مدیره جدید موسسه هنرمندان پیشكسوت

به گزارش لباس دونی هیات مدیره جدید موسسه هنرمندان پیشكسوت معرفی گشتند.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، برپایه پیشنهاد هیأت مدیره مؤسسه هنرمندان پیشكسوت و با حكم سیدمجتبی حسینی، رئیس هیأت امنای مؤسسه، سید محمد طباطبایی حسینی بعنوان مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشكسوت انتخاب شد.
هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت با عنایت به اساسنامه و آخر مهلت فعالیت هیات مدیره قبلی و قدردانی از اعضای هیات مدیره قبلی، سید حسین سیدزاده، مهدی افضلی، حسن ریاحی، محسن علی اكبری و مریم معترف را بعنوان اعضای هیأت مدیره مؤسسه هنرمندان پیشكسوت معرفی نمود و هیأت مدیره مؤسسه، سید محمد طباطبایی حسینی را بعنوان مدیر عامل برگزید.
در حكم مدیر عامل مؤسسه هنرمندان پیشكسوت آمده است:
«با استناد به ماده 12 اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشكسوت و صورتجلسه مورخ 13 اسفند 1398 هیأت مدیره مؤسسه و نظر به تعهد و آگاهی جنابعالی، بعنوان مدیر عامل مؤسسه هنرمندان پیشكسوت منصوب می شوید.
از شما انتظار می رود با رعایت چارچوب قانونی و اصول انضباط مالی و تشكیلاتی در جهت اهداف مصرّح در اساسنامه همچون پشتیبانی از هنرمندان گرانقدر و پیشكسوت و سرمایه های فرهنگی و هنری كشور و استفاده از تجربیات و سوابق ارزشمند ایشان اقدام فرمایید.»
سید محمد طباطبایی حسینی، دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان كشور است و مدیریت روابط عمومی معاونت امور فرهنگی را در سوابق خود دارد.1398/12/16
21:27:05
5.0 / 5
3525
تگهای خبر: هنر , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لباس دونی