در پی لغو پروژه ادغام صورت گرفت؛

تغییر مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت

تغییر مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت

لباس دونی: مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت، از این سِمت بركنار و ماموریتش در این مجموعه اختتام یافته اعلام گردید.


عباس عظیمی كه مخالفتی جدی با ادغام موسسه هنرمندان پیشكسوت داشت، در گفت وگویی با ایسنا اظهار كرد، بر طبق نامه ای كه ظهر امروز دریافت كرده، اختتام مأموریتش در موسسه اعلام شده و فردا باید خودرا به بخش اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی نماید.
او درباره جزئیات جلسه هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت با معاون هنری (سبد مجتبی حسینی) و خبر لغو ادغام موسسه هنرمندان پیشكسوت با بنیاد رودكی بر اساس همین جلسه كه عصر امروز، سه شنبه ۱۳ اسفندماه انتشار یافت، توضیح داد: خوشبختانه دیگر صحبتی از ادغام نیست و بااینكه از جزئیات این تصمیم باخبر نیستم، اما دست كم در ظاهر قرار بر این شده كه دیگر ادغام وجود نداشته باشد و موسسه به سمت اصلاح اساسنامه و رفع نقصها حركت نماید تا در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شود و ببینیم در آینده چه پیش می آید.
وی در پاسخ به این كه اصلاح اساسنامه را خودش بعنوان مدیرعامل و هیات مدیره موسسه باید انجام دهند، اظهار داشت: واقعیت این است كه من باید به وزارتخانه برگردم و ماموریتم از فردا در موسسه تمام می شود. البته بطور قانونی تا اختتام اسفند عضو هیات مدیره و مدیرعامل موسسه بودم اما بدون این كه در جریان باشم، با نامه ای كه امروز ظهر دریافت كردم اختتام ماموریتم در موسسه زودتر از موعد اعلام گردید و باید فردا به وزارتخانه بازگشت كنم تا مشخص شود چه كار كنم، چون به هر حال حدود ۲۸ سال سابقه كار در وزارت فرهنگ را دارم.
عظیمی با تاكید بر این كه «نكته مهم درباره موسسه هنرمندان پیشكسوت این است كه موسسه به صورت مستقل بتواند به وظایف خود عمل كند»، درباره اینكه چه كسی جایگزین او خواهد شد، اظهار داشت: تا این لحظه هیچ اطلاعی ندارم، نه از هیات مدیره و نه از مدیرعامل جدید. اصلا نمی دانم آیا هیئت مدیره فعلی در جریان این تغییر بوده یا خیر كه بعید می دانم باخبر بوده باشند اما گویا تغییراتی در هیئت مدیره ایجاد می شود و احتمالاً از اعضای قبلی تعدادی هستند و تعدادی هم جایگزین خواهند شد.
او درانتها از هنرمندان پیشكسوت عضو این موسسه هم خواست كه این روزها به فكر این باشند كه ویروس كرونا آنها را گرفتار مشكل نكند چون هیچ چیز دیگری مهم نیست.
او همینطور بیان كرد كه موسسه هنرمندان پیشكسوت حتما از قبل بهتر عمل می كند.
منبع:

1398/12/14
22:16:46
5.0 / 5
3564
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس دونی