مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد

مؤسسه هنرمندان پیشكسوت ادغام نمی گردد

لباس دونی: جلسه هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت با حضور اعضای هیأت امنا در معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا شد.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت عنوان شد كه ادغام مؤسسه با بنیاد رودكی اصلاً مطرح نیست و این موسسه ادغام نمی گردد.همین طور در این نشست با حضور هیات مدیره و مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشكسوت گزارش حسابرسی موسسه طبق اساسنامه بررسی گردید و با تاكید بر فراهم كردن زمینه انتقال تجربیات هنرمندان پیشكسوت به نسل جوان، بر برنامه ریزی برنامه های سال آینده موسسه تاكید شد.
سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنای موسسه هنرمندان پیشكسوت در این نشست اظهار داشت: جلسات هیات امنای موسسه مطابق اساسنامه باید اجرا شود و هیات امنا به معنای مجمع عمومی است كه تصمیمات آن طبق قانون اجرایی می شود.
محمدمهدی احمدی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیركل حوزه وزارتی در این نشست اظهار داشت: لزوم دارد كه در امور و مجموعه ها و مؤسسات هنری هم ضوابط و قواعد قانونی رعایت شود و هم روحیه فرهنگی، هنری هنرمندان مورد توجه قرار گیرد و این دو در كنار هم می تواند زمینه خدمات مؤثری را برای هنرمندان فراهم آورد.


این جلسه با حضور سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیأت امنای مؤسسه هنرمندان پیشكسوت، علیرضا اسماعیلی؛ نماینده فرهنگستان هنر، رضا پورحسین؛ نماینده سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، كوروش زارعی؛ نماینده سازمان تبلیغات اسلامی، ابراهیم صادقی فر؛ نماینده وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی،، محمود فرهنگ؛ نماینده معاونت امور هنری بعنوان اعضای هیات امنای مؤسسه و مهدی افضلی؛ دبیر هیأت امنا و محمدمهدی احمدی؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیركل حوزه وزارتی و نماینده وزیر انجام شد.


سید عباس عظیمی، مدیر عامل، حسن ریاحی و محسن علی اكبری از اعضای هیات مدیره و همین طور بازرس قانونی و حسابرس مستقل موسسه و اعضای كمیته حسابرسی و امور مجامع معاونت امور هنری نیز در این نشست حضور داشتند.
منبع:

1398/12/14
13:10:40
5.0 / 5
4018
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لباس دونی