همگام با سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر

جشنواره فجر از سیستان بلوچستان شروع می شود

جشنواره فجر از سیستان بلوچستان شروع می شود

لباس دونی: سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر از 20 تا 25 بهمن ماه در پنج شهر سیستان و بلوچستان شروع می شود.جشنواره های استانی موسیقی فجر با حمایت ویژه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر و در امتداد همراهی با مردم سیل زده از استان سیستان و بلوچستان شروع می شود.
گروههای بومی استان سیستان و بلوچستان در این دوره جشنواره از ۲۰ تا ۲۵ بهمن ماه در شهرهای زاهدان، چابهار، نیك شهر و قصرقند اجرا می كنند.
بر طبق اعلام روابط عمومی موسیقی فجر، گروه های بومی و محلی و گروه از چابهار روزهای ۲۰، ۲۲ و ۲۳ بهمن در روستای نگور و عوركی و پارك نگور گروه ساحل دلنوازان ۲۱ بهمن در روستای عوركی چابهار برگزار می گردد.
گروه گلداز ۲۰ و ۲۴ بهمن در قصرقند، گروه آئش ۲۳ بهمن در قصرقند و گروه دونلی ۲۱ بهمن در نیك شهر اجرا می كنند.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان سیستان و بلوچستان از طرف ستاد جشنواره با همكاری اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی استان برگزار می شود و اختتامیه سی و پنجمین

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در یك نگاه

جشنواره موسیقی فجر در استان سیستان و بلوچستان ۲۵ بهمن در فرهنگسرای زاهدان برگزار خواهد شد
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای گروههای موسیقی دستگاهی، نواحی، كلاسیك، اركسترال، تلفیقی، كودك و نوجوان و بانوان برگزار می گردد.
استان های بوشهر، زنجان، گلستان، سیستان و بلوچستان، لرستان، خوزستان، كرمانشاه، منطقه آزاد اروند، آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و فارس برای برگزاری جشنواره اعلام آمادگی كرده اند.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با اتشار فراخوان جشنواره در شهریور ماه شروع شد. گروههای جشنواره از بین گروههایی كه در فراخوان ثبت نام كردند و مدعوین برگزیده شد. جدول اجراهای جشنواره در نیز از این هفته منتشر و در این دوره گروههایی در بخش های موسیقی دستگاهی، نواحی، كلاسیك، تلفیقی، بین المللی، بانوان و كودك و نوجوان در جشنواره حضور دارند.
همچنین جایزه موسیقی و رسانه، جایزه ترانه، بزرگداشت چهار هنرمند موسیقی و نشست های تخصصی از برنامه های این دوره جشنواره است. سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان سیستان و بلوچستان و چند استان دیگر نیز برگزار می گردد.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با اجرای گروه های موسیقی دستگاهی، نواحی، كلاسیك، اركسترال، تلفیقی، كودك و نوجوان و بانوان برگزار می گردد و نشست های تخصصی، جایزه موسیقی و رسانه و جایزه ترانه از بخش های دیگر این دوره جشنواره است. در این دوره از جشنواره مقرر است طی برنامه های ویژه ای یاد جانباختگان سانحه هوایی مربوط به هواپیمای اوكراینی گرامی داشته شود.
در بخش پاپ این دوره جشنواره ۹ گروه با ۱۶ اجرا حضور دارند. برادران (آرش و مسیح عدل پرور)، امید حاجیلی، علی یاسینی، رضا بهرام، محسن ابراهیم زاده، امیر عباس گلاب، ماكان (رهام هادیان و امیر مقاره)، آرون افشار، سیروان خسروی و بهنام بانی در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران اجرا می كنند.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به دبیری شاهین فرهت ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه برگزار می گردد.منبع:

1398/11/18
14:38:53
5.0 / 5
4213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس دونی