عرضه بیشتر از ۹۲ هزار عنوان كتاب در نمایشگاه استانی خوزستان

عرضه بیشتر از ۹۲ هزار عنوان كتاب در نمایشگاه استانی خوزستان

به گزارش لباس دونی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران چهارصد و هفتمین نمایشگاه كتاب استانی را در شهر اهواز استان خوزستان با حضور ناشران داخلی و ناشران الكترونیك و عرضه بیشتر از ۹۲ هزار عنوان كتاب برگزار می نماید.


به گزارش روز دوشنبه، روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهاردهمین نمایشگاه كتاب استان خوزستان با عرضه ۹۲ هزار و ۹۷۴ عنوان كتاب در محل دائم نمایشگاه های بین المللی خوزستان در ۳ سالن و با حضور ۴۰۹ ناشر داخلی و عرب و ناشران الكترونیك برگزار می گردد. بانك عامل مستقر در نمایشگاه مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان بن كارت یارانه ای الكترونیكی در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه را با عرضه كارت ملی بین بازدیدكنندگان توزیع خواهد نمود.

در مدت برگزاری این رویداد فرهنگی، برنامه های جنبی مختلفی در نظر گرفته شده است كه می توان به برگزاری نشست های تخصصی با محوریت كتاب و كتاب خوانی، نمایش تابلوهایی در مورد بیانیه گام دوم انقلاب، رونمایی از تازه های نشر استان، ایستگاه نقاشی و سرگرمی برای كودكان و نوجوانان، نشست های تخصصی در حوزه سبك زندگی و صدمه های اجتماعی و شب شعر اشاره نمود. چهاردهمین نمایشگاه كتاب خوزستان با شعار كتاب یعنی زندگی از ۳۰ دی تا ۵ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۲ در كیانپارس محل دائم نمایشگاه بین المللی اهواز برپا می شود.
استان های هرمزگان، یزد، زاهدان و قزوین در ماه های دی و بهمن در چارچوب نمایشگاه های استانی از ناشران سراسر كشور میزبانی می كنند. نمایشگاه های كتاب هرمزگان (بندرعباس) از ۱۲تا ۱۸ بهمن، یزد (یزد) ۲۳ تا ۲۹ بهمن، سیستان و بلوچستان (زاهدان) ۴ تا ۹ اسفند و قزوین (قزوین)۳ تا ۹ اسفند برگزار می گردند.


1398/10/30
16:12:33
5.0 / 5
4698
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لباس دونی