تیزر پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی

تیزر پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی

به گزارش لباس دونی تیزر پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی كانون پرورش فكری با تاكید بر شعار «تمرین زندگی» به تاثیرات مهارتی اسباب بازی در یادگیری زندگی واقعی به كودكان می پردازد.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، در این تیزر كه مدت زمان آن یك دقیقه و ۱۲ ثانیه است، به نقش رویاپردازی كودكان در حین بازی و تاثیرپذیری آنان از این فعالیت ها در تمرین شغل های آینده شان، اشاره شده است.
بر این اساس تیزر، پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی روایتی كوتاه از زندگی پنج خردسال است كه در نقش های جراح، پلیس، استاد دانشگاه، مهندس عمران و كارگردان سینما می بینیم كه با وجود یك شخصیت عروسكی در میان جمعیت متوجه می شویم آنها در حال بازی یا به شكلی تمرین موقعیت های واقعی زندگی هستند.
پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی مقرر است در بخش ترویجی خود به آموزش و مشاوره بپردازد تا والدین و مربیان با نیازها و لزوم های بازی در سنین مختلف آشنا گردند.
طبق گزارش روابط عمومی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، نمایشگاه تخصصی تولیدات صنعت اسباب بازی ایران، نشست ها و كارگاه های تخصصی حوزه اسباب بازی، نمایشگاه ترویج بازی و اسباب بازی، انتخاب برترین اسباب بازی های ایرانی و بازار فروش اسباب بازی های ایرانی همچون برنامه های فرهنگی است كه در طول این جشنواره انجام می شوند.
جشنواره اسباب بازی از ۷ تا ۱۳ دی ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۹ میزبان علاقه مندان در مركز آفرینش های فرهنگی هنری كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران خواهد بود.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1398/10/07
20:24:42
5.0 / 5
4869
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لباس دونی