آمادگی ایران برای توسعه روابط فرهنگی با تونس

آمادگی ایران برای توسعه روابط فرهنگی با تونس

به گزارش لباس دونی ابوذر ابراهیمی تركمان در حاشیه یازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ كشورهای اسلامی عضو آیسسكو با وزیر فرهنگ تونس دیدار و بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران بر توسعه روابط فرهنگی با این كشور تاكید نمود.


به گزارش لباس دونی به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، ابوذر ابراهیمی تركمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی كه جهت شركت در یازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ كشورهای عضو آیسسكو به تونس سفر كرده است، با محمد زین العابدین وزیر فرهنگ تونس دیدار و گفتگو كرد.
در این دیدار محمد زین العابدین ضمن تشكر از حضور هیات ایرانی در یازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ كشورهای عضو آیسسكو بر توسعه همكاری ها و روابط فرهنگی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری تونس تاكید نمود. وزیر فرهنگ تونس همینطور روابط فرهنگی بین دو كشور را خوب و رو به گسترش توصیف كرد.
ابراهیمی تركمان هم ضمن تشكر از دولت تونس برای برگزاری شایسته یازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ كشورهای عضو آیسسكو با اشاره به سابقه ۵۰ ساله موافقتنامه فرهنگی بین دو كشور ایران و تونس، بر گسترش همكاریهای فرهنگی در زمینه های مختلف تصریح كرد و از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای توسعه همكاریهای فرهنگی با جمهوری تونس اطلاع داد.1398/09/30
19:48:35
5.0 / 5
4281
تگهای خبر: سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لباس دونی