واكنش مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی به حذف معافیت های مالیاتی

واكنش مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی به حذف معافیت های مالیاتی

لباس دونی: مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از كوشش های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت های مالیاتی اصحاب و فرهنگ قدردانی كردند.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران با انتشار متنی از كوشش های سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از حذف معافیت های مالیاتی اصحاب و فرهنگ قدردانی كردند.
در متن اعضای مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی ایران آمده است:
«به نام آنكه از شدت روشنایی، پنهان است
جناب آقای دكتر سید عباس صالحی/ وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی
با سلام
همانگونه كه مستحضر هستید، چندی نیست كه جامعه موسیقی از پس لرزه های تصویب قانون «ده درصد» رهایی یافته و بدین امید كه سال آینده این طرح از لایحه دولت حذف می شود، خودرا خوشنود جلوه می دهد كه به ناگاه سوژه حذف معافیت های مالیاتی سر باز كرد. بی شك این حركت در امتداد همان زخم گذشته است كه اینك به چرك نشسته و لازم به توضیح نیست كه اگر این پیشنهاد به بار می نشست، هنر موسیقی با صدایی رسا غزل خداحافظی را می خواند.
بدین وسیله مجمع صنفی تولیدكنندگان آثار موسیقی از تیزبینی و درایت حضرتعالی و تلاش هایتان در استمرار معافیت های مالیاتی فعالان حوزه موسیقی، قدردانی می كند. توقع بر آن است كه همواره مددرسان اهل هنر بعنوان سكان دار این كشتی پُرتلاطم باشید و تا چنان باشد دست گرم شما را به یاری می فشاریم و سپاسگزار توجه تان خواهیم بود.
شما با عنایت و پیگیری بر این موضوع، نشان دادید كه «بر مدارهمدلی »بودن تنها راه رستگاری در این عرصه ست و ما نیز بر همین اعتقاد خواهیم ماند. گامهایتان استوار و دستانتان یاری گر باد.
با احترام و تحیتی باردیگر / مجمع صنفی ناشران آثار موسیقی»
به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا، نهم آذر ماه امسال وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دنبال انتشار اخباری در خصوص حذف معافیت مالیاتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، طی نامه هایی جداگانه به معاون اول رئیس جمهور، رئیس دفتر رئیس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی، خواهان استمرار معافیت مالیاتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شد.
پس از آن بود كه اعلام شد، طبق دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه، كارهای انتشاراتی، مطبوعاتی، فرهنگی و هنری در لایحه بودجه سال آینده مشمول معافیت ۱۰۰ درصدی مالیاتی شدند.
منبع:

1398/09/17
21:19:14
5.0 / 5
4360
تگهای خبر: هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لباس دونی