توسط انستیتو ملی بازی سازی؛

آموزش مهارت های فنی ساخت بازی به یزد رسید

آموزش مهارت های فنی ساخت بازی به یزد رسید

لباس دونی: انستیتو ملی بازی سازی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در ادامه برنامه ریزی های خود برای برگزاری اردوهای آموزش بازی سازی در استانهای کشور، مهرماه میهمان استان یزد خواهد بود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، انستیتو ملی بازی سازی بنیاد ملی بازی های کامپیوتری در ادامه برنامه ریزی های خود برای برگزاری اردوهای آموزش بازی سازی در استانهای کشور، مهرماه میهمان استان یزد خواهد بود تا ضمن شناسایی استعدادهای ناشناخته بازی سازی در این استان، زمینه های آموزش آنها را فراهم آورد.
اردوی آموزش بازی سازی استان یزد که پنجمین رویداد استعدادیابی انستیتو ملی بازی سازی در کشور است، با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و کارخانه نوآوری درخشان از ۱۶ تا ۲۰ مهرماه برگزار می گردد.
این رویداد شامل ۵۰ ساعت آموزش فشرده بازی سازی با حضور مربیان حوزه فنی بازی سازی است و به شرکت کنندگان در آن گواهینامه بازی سازی انستیتو ملی بازی سازی ارائه می شود.
شرکت کنندگان در این اردو بعد از اتمام پروسه آموزش ها در زمینه فنی و تشکیل تیم، در قالب مسابقه بازی‏ سازی (گیم جم) به رقابت با یکدیگر می پردازند تا بتوانند بر طبق آموزش های ارائه شده به تولید یک محصول دست یابند. به پروژه های برتر این رویداد بر طبق ارزیابی داوران، هدیه نقدی تعلق می گیرد.
ایجاد شرایط جذب منتخبان به عنوان نیروی انسانی توانمند و با استعداد در صنعت بازی سازی کشور، ارائه گواهینامه مهارتی، استفاده رایگان از دوره های آموزشی مقدماتی انستیتو ملی بازی سازی و ارائه آموزش های مستمر از دیگر امتیازاتی است که توسط انستیتو ملی بازی سازی برای تیم های منتخب این رویداد در نظر گرفته شده است.
انستیتو ملی بازی سازی با رویکرد پشتیبانی از کشف استعدادهای ناشناخته صنعت بازی در مناطق مختلف کشور در تابستان ۱۴۰۱ اردوهای آموزش بازی سازی را در استانهای سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و شهرستان جلفا را در بین استقبال علاقه مندان به آموزش بازی سازی برگزار کرد.


منبع:

1401/07/01
14:41:28
5.0 / 5
183
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لباس دونی