توسط كارگروه ساماندهی مد و لباس؛

اولین نمایشگاه ملی عکس رخت عزا

اولین نمایشگاه ملی عکس رخت عزا

لباس دونی: اولین نمایشگاه ملی مجازی عکس رخت عزا با محوریت نقش پوشش در آئین های سوگ دینی در ایران انجام می شود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، اولین نمایشگاه ملی مجازی عکس رخت عزا با محوریت نقش پوشش در آئین های سوگ دینی در ایران، توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان لرستان انجام می شود.
علاقمندان برای ارسال آثار به این نمایشگاه تا ۱۰ شهریورماه فرصت دارند. همین طور این نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۶ شهریورماه بصورت مجازی انجام می شود.
شرکت برای تمامی هنرمندان و علاقه مندان به عکاسی در این مسابقه آزاد است؛ در بخش اصلی هر عکاس می تواند حداکثر ده قطعه عکس بصورت سیاه و سفید یا رنگی ارسال شود.
همچنین در بخش ویژه، موضوع خیاطی، پارچه و نقوش در زمینه عاشورا هر عکاس می تواند هفت قطعه عکس بصورت سیاه و سفید یا رنگی ارسال شود. تصاویر ارسالی باید مربوط به عزاداری دینی باشد.
عکس های بخش تک عکس و مقایسه ای می بایست با فرمت JPG در اندازه ضلع بزرگ حداقل ۱۲۸۰ پیکسل و حداکثر حجم فایل نیز یک مگابایت به آدرس ارسال شود.
عکس های بخش ویژه(مجموعه عکس) می بایست با فرمت JPG در اندازه ضلع بزرگ حداقل ۱۲۸۰ پیکسل، حداکثر حجم فایل نیز ۵ مگابایت بصورت فایل زیپ شده( rar یا zip)، ارسال شوند.
دریافت آثار تنها بوسیله سایت https: //fajrmode.com/image-exhibition/ و در مهلت مقرر امکان پذیر است و این زمان تمدید نخواهد شد. تصاویر ارسالی باید مستند بوده و از هرگونه دستکاری که جنبه استنادی عکس را مخدوش می کند، خودداری شود.
عکس های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، تاریخ و یا هرگونه نشانه های تصویری (پاسپارتو، قاب، واتر مارک و لوگو) باشند. آثار ارسالی نباید در نمایشگاه عکاسی دیگری شرکت کرده باشند.
تمام عکس ها باید دارای شرح باشند. به این معنا که اطلاعات مربوط به مشخصات فردی عکاس، مکان، مراسم و زمان عکس برداری در قسمت توضیحات درج شوند. ارسال عکس ها توسط شرکت کننده به منزله اعلام مالکیت عکس است و برگزارکنندگان، هیچ نوع مسئولیتی در مورد عدم رعایت مالکیت معنوی عکس ها را ندارند.
ارسال آثار به مفهوم پذیرش تمامی مقررات این مسابقه می باشد و تصمیم گیری در مورد مسائل پیش بینی نشده برعهده برگزارکنندگان است.
جوایز رتبه اول تا سوم بخش اصلی جایزه نقدی اعطا می شود. همین طور جایزه منتخب بخش ویژه، سفر به عتبات عالیات و کربلای معلی است. به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت، اعطا می شود.


منبع:

1401/05/19
12:04:28
5.0 / 5
184
تگهای خبر: سفر , لباس , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لباس دونی