صد میز، صد بازی؛

فراخوان رویداد بزرگ بازی های رومیزی

فراخوان رویداد بزرگ بازی های رومیزی

لباس دونی: رویداد بزرگ بازی های رومیزی، با هدف معرفی فهرستی غنی از بازی های رومیزی مناسب برای خانواده ها، روزهای ۲۳، ۲۶ و ۲۷ تیرماه برگزار می گردد و علاقه مندان از چهارم تا ششم تیرماه فرصت دارند تا برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند.


به گزارش لباس دونی به نقل از ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، بازی های رومیزی یکی از کالاهای فرهنگی ست که امروز جای خویش را در بین خانواده ها و نوجوانان و جوانان و کودکان باز کرده است. اما هنوز بنظر می رسد برای فرهنگ سازی و معرفی بازی های خوب به خانواده ها و ایجاد فضای تعامل و هم نشینی در این عرصه جای کار بسیار است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری انجمن بازی های رومیزی فدراسیون بازی های همگانی وزارت ورزش و جوانان، همینطور فعالان تولید و عرضه بازی های رومیزی در نظر دارد رویدادی را با عنوان «صد میز، صد بازی» در تیر سال جاری برگزار می نماید.
این رویداد با هدف معرفی و عرضه توانمندی های صنعت بازی های رومیزی ایران به مخاطبان، معرفی تولیدکنندگان منتخب بازی های رومیزی سراسر کشور، گردهم آوردن فعالان بخش های متعدد بازی های رومیزی، ایجاد فضای مناسب برای معرفی ایده ها، طرح ها و نمونه ها به مخاطبان، سرمایه گذاران و ارگان ها، ایجاد زمینه توسعه بازی های رومیزی و کوشش برای ارتقاء سهم رقابتی این حوزه در کشور، پشتیبانی از کالای ایرانی و پشتیبانی از تولیدکنندگان، طراحان و سرمایه گذاران داخلی و تحقق شعار سال، برقراری ارتباط مخاطبان با تولیدکنندگان بازی های رومیزی، ایجاد زمینه لازم برای حضور تولیدات ایرانی در عرصه های جهانی و معرفی لیست غنی از بازی های رومیزی مناسب برای خانواده ها برگزار می گردد.
رویداد بزرگ بازی های رومیزی در دو بخش برگزار خواهد شد: روزهای ۲۳ تا ۲۶ تیر ۱۴۰۱ شامل فضای بازی و فروش بازی های رومیزی منتخب و روز ۲۷ تیر(عید غدیر) روز مسابقه.
همینطور بخش «صد میز» در این رویداد به عرضه و معرفی صد بازی برتر تولیدشده در داخل کشور اختصاص خواهد داشت. این صد بازی از میان بازی های ثبت نام شده از جانب هیئت انتخاب متشکل از کارشناسان شورای نظارت بر اسباب بازی، اداره کل سرگرمی های سازنده، انجمن بازی های رومیزی و فعالان و صاحب نظران این حوزه انتخاب و به خانواده ها عرضه خواهد شد.
بازی ها در چهار دسته بازی های مخصوص کودکان، بازی های سبک (زمان بازی تا بیست دقیقه)، بازی های متوسط (زمان بازی تا چهل دقیقه) و بازی های سنگین (زمان بازی بیشتر از چهل دقیقه) و در چهار بخش جداگانه عرضه خواهد شد. همزمان فضای فروشگاهی برای عرضه و فروش این بازی ها به خانواده ها تدارک دیده می شود.
برگزاری و برنامه ریزی بخش مسابقه این رویداد بر عهده انجمن بازی های رومیزی فدراسیون بازی های همگانی وزارت ورزش و جوانان است.
تولیدکنندگان بازی های رومیزی مشتاق شرکت و حضور در این رویداد می توانند جهت مطالعه شرایط شرکت در رویداد و ثبت نام آنلاین به تارنمای جشنواره ملی اسباب بازی به نشانی toyfest.kpf.ir در بخش «رویداد بازی های رومیزی» رجوع کنند.
مراحل مشارکت در این رویداد شامل ثبت نام در سایت رویداد، تکمیل فرم اطلاعات بازی ها و درخواست تعداد میز، بررسی و تأیید بازی های منتخب و اعلام آن به تولیدکننده، پرداخت هزینه اولیه ورودی و تکمیل فرایند ثبت نام است.
علاقه مندان جهت شرکت در این رویداد از تاریخ ۴ تا ۶ تیر ۱۴۰۱ فرصت دارند. همینطور ۲۳ تا ۲۶ تیر رویداد بازی و معرفی بازی ها انجام می شود و مسابقه ۲۷ تیرماه برگزار می شود.
همینطور دبیرخانه رویداد بزرگ بازی های رومیزی، صدمیز-صدبازی از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، طراحان و دیگر دغدغه مندان این حوزه اقتصادی و فرهنگی دعوت می کند تا در برگزاری این رویداد بزرگ مشارکت کنند.
منبع:

1401/04/10
13:29:00
5.0 / 5
202
تگهای خبر: جشنواره , فروشگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لباس دونی