توسط دبیرخانه رویداد؛

اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فردخت

اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی فردخت

لباس دونی: دبیرخانه جشنواره ملی فردخت 20 شهریور را آخرین مهلت ارسال آثار به اعلام نمود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، سومین جشنواره ملی فرهنگی هنری فردخت کاشان با رویکرد ایرانی - اسلامی توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار می گردد که آخرین مهلت ارسال آثار، ۲۰ شهریورماه اعلام گردید.
این دوره از جشنواره در چند بخش در حال برگزاری است که می توان به بخش هایی همچون اثر (دوخت مانتو اجتماع)، طراحی (کالکشن خانواده / فرم مدارس دخترانه و پسرانه) و پژوهش و دانش بنیان اشاره نمود.
برگزیدگان آثار در نمایشگاهی قابل عرضه خواهد بود که این نمایشگاه از ۱۶ تا ۲۱ مهرماه انجام می شود. همین طور آئین اختتامیه این جشنواره ۲۰ مهرماه همزمان با هفته وحدت خواهد بود که از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.
همچنین بخش طراحی شامل الف) کالکشن خانواده با ارائه ۲ تا ۴ طرح؛ ست زن و شوهری، ست مادر و فرزند، ست خانواده، ب) فرم مدارس (دخترانه / پسرانه):
پیش و مهد، دبستان، راهنمایی، دبیرستان است.
بخش پژوهش در ۴ محور است که می توان به تاریخ و فرهنگ، اقتصاد، هویت و تمدن سازی، بهداشت و سلامت اشاره نمود.
جوایز بخش اثر شامل ۳ رتبه برتر تندیس، لوح تقدیر و در هر رتبه هدیه نقدی تا سقف ۵ میلیون تومان، ۷ رتبه شایسته تقدیر لوح تقدیر و هدیه نقدی تا سقف ۱ میلیون تومان است.
جوایز بخش طراحی: شامل الف) کالکشن خانواده رتبه اول تا سوم تا سقف ۳ میلیون تومان، ب) فرم مدارس رتبه اول تا سوم تا سقف ۳ میلیون تومان است.
جوایز بخش پژوهش شامل رتبه های اول تا سوم تا سقف ۳ میلیون تومان است.
دبیرخانه جشنواره به آدرس کاشان، بلوار دانش، بلوار دانشجو، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری است.
همچنین این جشنواره به عنوان رویداد فرهنگی هنری در زمینه صنعت مد و لباس از طرف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برنامه ریزی شده است.

1401/05/23
15:32:34
5.0 / 5
166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لباس دونی