برای آمادگی شركت كنندگان در هكاتون ۱۴۰۱؛

دومین مدرسه بازی های جدی

دومین مدرسه بازی های جدی

به گزارش لباس دونی لباس دونی: بمنظور آمادگی شرکت کنندگان در هکاتون 1401 دومین مدرسه بازی های جدی انجام می شود.به گزارش لباس دونی به نقل از مهر، مدرسه بازی های جدی با موضوع بازی وارسازی (گیمیفیکیشن) با هدف توانمندسازی شرکت کنندگان در بخش هکاتون ۱۴۰۱ انجام می شود. مدرسان این دوره آموزشی تلاش می کنند تا با ارائه اصول فنی و طراحی گیمیفیکیشن در ساخت یک بازی جدی با بازی وارسازی موضوع مراجعه به کتابخانه ها، شرکت کنندگان هکاتون را برای تولید پروتوتایپ آماده کنند.
با اعلام دبیرخانه ششمین دوره جایزه بازی های جدی مدرسه بازی های جدی با موضوع بازی وارسازی با همکاری انستیتو ملی بازی سازی و کمیته بازی پردازی ایران مهرماه ۱۴۰۱ بصورت آنلاین انجام می شود.
پنجمین دوره هکاتون بازی های جدی با حمایت نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان طراح مسئله، رویداد با هدف افزایش مراجعه افراد به کتابخانه ها و با بازی وار کردن این پروسه در شهرهای تهران، تبریز و اصفهان تاریخ های ۲۰ الی ۲۲ مهرماه بصورت همزمان و آنلاین در بستر دیسکورد انجام خواهد شد. همانطور که قبل از این و در فراخوان اولیه جایزه بازی های جدی ۱۴۰۱ اعلام شده بود، برای دریافت امتیاز نخبگانی حضور شرکت کنندگان در هکاتون بازی های جدی ۱۴۰۱ در این کارگاه های آموزشی تخصصی الزامی است.
هکاتون بازی های جدی یک رویداد بازی سازی سه روزه است که با هدف ایده پردازی و تجربه ساخت یک بازی جدی انجام می شود. این رویداد همچون سال گذشته، بعد از تأیید شورای راهبری بنیاد ملی نخبگان در طرح شهید بابایی مصوب شده است و بنیاد ملی نخبگان در سال ۱۴۰۱ نیز امتیاز فعالیت نخبگی را به منتخبان این رویداد تخصیص می دهد. بدین جهت حضور در این کارگاه ها پیش شرط دریافت امتیاز فعالیت نخبگی است.
دروس ارائه شده در این مدرسه مجموعاً ۱۹ ساعت و در ۳ بخش فنی، مباحث مربوط به بازی وارسازی و مباحث تکمیلی به شرح جدول زیر است:چطور در مدرسه ثبت نام کنیم؟
امکان ثبت نام در کارگاه های این مدرسه هم به شکل فردی و هم تیمی وجود دارد. اما حضور حداقل یک فرد از تیم ها در همه کارگاه ها الزامی است.
با توجه به الزام حضور شرکت کنندگان هکاتون ۱۴۰۱ در این دوره آموزشی، برای ثبت نام در مدرسه اول از اینجا در هکاتون ثبت نام نمایید و بعد با لینکی که در آخر فرم ثبت نام ارائه شده و ضمناً برای شما ایمیل هم می شود برای ثبت نام در مدرسه اقدام کنید.
اگر می خواهید فقط در کارگاه های آموزشی شرکت کنید، نیازی به تکمیل فرم ثبت نام در هکاتون نیست و از اینجا اقدام کنید.
هزینه ثبت نام جهت شرکت در مدرسه بصورت فردی یا تیمی، مجموعاً مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال است و علاقه مندان تا ۲۸ مردادماه ۱۴۰۱ فرصت دارند تا در این کارگاه ها ثبت نام کنند. شروع کارگاه ها از سوم شهریورماه خواهد بود. در آخر دوره به شرکت کنندگان گواهی حضور در این دوره اعطا می شود.


منبع:

1401/05/21
15:09:28
5.0 / 5
177
تگهای خبر: آموزش , تخصص , طراحی , مدرسه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لباس دونی