مدنی زاده با لباس دونی مطرح كرد؛

صنعت اسباب بازی حمایت و همراهی مسؤلان را می طلبد

صنعت اسباب بازی حمایت و همراهی مسؤلان را می طلبد

به گزارش لباس دونی، دبیر اولین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی اظهار داشت: صنعت اسباب بازی حمایت و همراهی مسؤلان را می طلبد و تنها برای کودکان و نوجوانان نیست.شاهرخ مدنی زاده دبیر اولین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی، در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اولین نمایشگاه چهارروزه صنعت اسباب بازی به اذعان شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان به نظر می رسید برای گام اول به بهترین شکل برگزار شد و یکی از اتفاقات خوبی که در این نمایشگاه رقم خورد، آشنایی بخش عظیمی از زنجیره تولید و توزیع و همکارانی بود که هیچ وقت با یکدیگر ارتباطی نداشتند.
وی افزود: این نمایشگاه سبب شد تا تولیدکنندگان و فعالان صنعت اسباب بازی گردهم آیند و همین گردهمایی هم افزایی و هم اندیشی میان دوستان را فراهم نمود.
دبیر اولین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی اظهار داشت: در روزهای برگزاری نمایشگاه بیشتر از چهار نشست تخصصی را شاهد بودیم که همین مساله سبب انتقال دانش، تجربه و به کارگیری اطلاعات به روز شرکت کنندگان شد. همینطور این نشست ها با حضور متخصصان مجرب و اساتید دانشگاهی در رابطه با حوزه صنعت اسباب بازی برگزار گردید.
وی اضافه کرد: یکی از اتفاقات مناسب دیگری که رقم خورد، حضور بازرگانان خارجی در روزهای برگزاری نمایشگاه بود که خوشبختانه شاهد استقبال خوب از روسیه، عمان و عراق و چندین کشور دیگر بودیم که در این خصوص قراردادهای مناسبی منعقد نمودند.
مدنی زاده اظهار داشت: در روزهای برگزاری نمایشگاه شاهد حضور مسئولانی از وزارت صمت، ستاد مبارزه با قاچاق کالا، وزارت ارشاد، ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق بودیم؛ باآنکه جای بعضی از مسئولانی که می توانستند به توسعه و رشد صنعت اسباب بازی به جهات مختلف از نظر کمی و کیفی و علمی و فرهنگی کمک کنند، در این نمایشگاه خالی بود. برای مثال جای خالی بخش های مختلف فرهنگی شهرداری و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان بیشتر احساس می شد.
 


منبع:

1401/04/08
12:12:37
5.0 / 5
188
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لباس دونی