فراخوان جشنواره ای با موضوع سالمندان

فراخوان جشنواره ای با موضوع سالمندان

بنیاد فرهنگ سالمندی با انتشار فراخوان سومین دوره جشنواره آفتابگردان، آمادگی خود برای دریافت آثار نویسندگان و شاعران و هنرمندان خوش نویس کشور با مبحث «سالمندان» را اعلام نمود.


به گزارش ایسنا، در این زمینه داوود ملکی صیدآبادی، معاون اجتماعی، فرهنگی این بنیاد اظهار داشت: برمبنای برنامه ریزی های صورت گرفته در دبیرخانه، جشنواره فرهنگی ادبی آفتابگردان از امروز ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آماده دریافت آثار علاقه مندان در بخش های داستان، شعر، خط و خوش نویسی ست.
او افزود: باتوجه به استقبالِ شرکت کنندگان طی دو دوره گذشته، امسال بخش خط و خوش نویسی هم به «آفتابگردان» افزوده شد که امید می رود با اقبال روبه رو شود.
علاقه مندان می­ توانند در سه بخش ادبیات داستانی، شعر و خوش نویسی شرکت نمایند. آثار شرکت کنندگان می بایست در قالب ادبیات داستانی، بصورت داستان کوتاه (۴۰۰۰ کلمه)، داستانک (تا ۵۰۰ کلمه)، کاریکلماتور و خاطره نویسی یا خودنوشت (ویژه سالمندان بالای ۶۰ سال)، در بخش شعر بصورت شعر کلاسیک، شعر نو، شعر محاوره(ترانه) و در خوش نویسی به سه سبک نستعلیق، شکسته، قلم درشت و خط تحریری باشد. همین طور برای دو بخش داستان کوتاه و داستانک، لازم است تا هر نویسنده دو اثر از خودرا ارسال نماید. جشنواره آفتابگردان در دو بخش آزاد و خوش نویسان سالمند برگزار می گردد.

​ پوستر سومین جشنواره فرهنگی - هنری آفتابگردان


منبع:

1401/02/21
20:13:36
5.0 / 5
221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لباس دونی